20.9 C
Kretinga
20 gegužės Pirmadienis
spot_img
spot_img

To dar nebuvo: išrinkta pirmoji „Iki“ klientų valdyba

Ar jau skaitėte?

Originaliomis priemonėmis nuolat pirkėjų patirtį gerinantis prekybos tinklas „Iki“ įgyvendina dar vieną naujovę – subūrė pirmąją Lietuvoje „Iki“ klientų valdybą. Dar nematytas projektas sulaukė kandidatų antplūdžio – per mažiau nei du mėnesius gauta beveik 1200 anketų. Iš jų atrinkti 10 pirkėjų, kurie pakviesti tapti „Iki“ klientų valdybos nariais. Pasak Nijolės Kvietkauskaitės, „IKI Lietuva“ generalinės direktorės, toks netradicinis sprendimas dar labiau įtvirtins tinklo stiprybę – buvimą arčiau savo pirkėjų.

- Reklama -

 „Visada buvome inovacijų ambasadoriai mažmeninėje prekyboje Lietuvoje. Mūsų atvestos naujienos jau tapusios rinkos standartu – nuo parduotuvėse kepamų kruasanų iki savitarnos kasų. Pirmieji ir vis dar vieninteliai pirkėjų patogumui įrengėme visą parą veikiančias autonomines parduotuves, stebinome pirmą kartą Europoje centrinėse miesto gatvėse eisme dalyvaujančiais autonominiais automobiliais. Ir toliau intensyviai sieksime gerinti apsipirkimo patirtį, todėl norime aktyviai tartis su savo pirkėjais ir būti arčiau jų. Neabejoju, kad „Iki“ klientų valdyba su savo įžvalgomis bus naudinga ir mums, ir – svarbiausia – visiems pirkėjams“, – sako N. Kvietkauskaitė.

Kartu su klientais „Iki“ nuveiks daugiau

„Iki“ klientų valdyba – tai 10 atrinktų „Iki“ klientų grupė, kuri bus kviečiama teikti atsiliepimus, įžvalgas ir rekomendacijas apie „Iki“ produktus bei paslaugas. Pirmą kartą Lietuvoje išrinktos „Iki“ klientų valdybos tikslas – tobulėjimas. Jos narių nuomonės bus naudingos siekiant dar labiau gerinti apsipirkimo patirtį „Iki“ klientams, suteikti naudingų pasiūlymų ir platų asortimentą.

„Iki“ klientų valdyba turės galimybę iš arčiau susipažinti su prekybos tinklo veikla ir pasidalinti savo grįžtamuoju ryšiu. Jos nariai rinksis į gyvus susitikimus, kurie vyks ne dažniau nei kas antrą mėnesį. Jų metu bus pristatyti svarbiausi einamieji darbai ir kampanijos, nariai teiks atsiliepimus apie „Iki“ ateities planus ir aptars artimiausius pokyčius ar projektus.

„Iki“ taip pat kreipsis į „Iki“ klientų valdybos narius tam, kad jie pateiktų naujų idėjų ar atsiliepimų apie konkrečius produktus ir paslaugas bei užtikrintų, jog jos yra geriausias sprendimas visiems klientams.

„Iki“ klientų valdybos nariai – iš įvairių pirkėjų grupių

Susipažinkite – balandį darbą naujojoje „Iki“ klientų valdyboje pradės dešimt jos narių. Dauguma jų parduotuvėje maistą perka ne tik sau, antrai pusei, bet ir vaikams, taip pat keturkojams šeimos nariams. Be to, didžiuojasi mokantys apsipirkti sumaniai – planuoja, seka naudingas akcijas, vertina šviežumą.

- Reklama -

„Turime vieną plačiausių parduotuvių tinklų šalyje, kuriame lankosi patys įvairiausi klientai. Tad rinkdami „Iki“ klientų valdybos narius siekėme, kad ir jie atspindėtų įvairius mūsų pirkėjų portretus – būtų iš įvairių amžiaus grupių, miestų, su skirtingais mitybos įpročiais. Siekiame, kad „Iki“ parduotuvės būtų patogiausias pasirinkimas visiems, tad norime, kad ir „Iki“ klientų valdyba atstovautų įvairioms pirkėjų grupėms“, – sako Gintarė Kitovė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Užtarnautu poilsiu Kaune besimėgaujantis 82-ejų Viktoras pasirengęs atkreipti daugiau dėmesio į senjorų ir silpniau matančių pirkėjų interesus. Vyras sako turintis tvirtą nuomonę apie tai, kaip palengvinti apsipirkimo galimybes tiek jiems, tiek visiems pirkėjams.

Tuo tarpu 30-metė Malvina iš Žemaitijos – vegetarė, besigilinanti į augalinės mitybos įtaką žmogaus sveikatai, studijuojanti maisto mokslą ir konsultuojanti žmones apie sveikatingumą. Ji įsitikinusi, kad jeigu esi sveikas ir kupinas energijos – esi ir laimingas. O tam daug įtakos turi būtent augalinis maistas, tad jis turi būti prieinamas kuo lengviau, arčiau, kokybiškiau, paprasčiau.

Gausia šeima besirūpinančią Laurą (41) iš Kalvarijos prie „Iki“ klientų valdybos prisijungti paskatino noras išbandyti dar vieną neatrastą nišą. Ji sako pasirengusi pasidalinti savo įžvalgomis, kaip dar labiau pagerinti apsipirkimo patirtį mažesniuose miestuose, o ypač tiems, kurie turi didelę šeimą ir mylimų augintinių.

Dar viena „Iki“ klientų valdybos narė – vilnietė Onutė (48) – arčiausiai širdies esančioje „Iki“ parduotuvėje Pagiriuose spėja pasirūpinti visais. Ir mažiausiais, ir vyriausiais, mat ne tik pati yra mama, bet ir savanoriaudama globoja kelis senjorus. Moteris – finansininkė, taip pat turi maisto technologės išsilavinimą, tad sumanus apsipirkimas jos kasdienybė – tą moka padaryti ir net iškart su trimis skirtingais pirkinių sąrašais.

40-metis Vilniuje gyvenantis Mantas pripažįsta, kad jam tiesiog patinka „pazylioti“ po parduotuves. Jis apžiūri asortimentą, atkreipia dėmesį, kaip atrodo kainų etiketės, ar viskas aišku ir įskaitoma, ar patogiai ir logiškai išdėstyti produktai ir pan. Neabejotinai toks dėmesys detalėms pravers ir atstovaujant pirkėjams „Iki“ klientų valdyboje.

Sostinėje anūkus auginti padedanti Dijana (52) pasakoja, kad jai patinka parduotuvėse atrasti vis naujų dalykų, semtis idėjų, apžiūrėti šviežias gėles, o atrastomis geromis akcijomis pasidalinti ir su kaimynais. Ją pačią dažnai būtent geri pasiūlymai ar atrasti nauji produktai įkvepia ir konkretiems kepiniams, receptams.

32-ejų vilnietis Mantvydas turi savo nuomonę tiek apie savitarnos kasas, tiek „Iki“ programėlės funkcionalumus ar el. kainų etiketes, kurias giria už draugiškumą aplinkai. Jaunam tėčiui patinka suktis virtuvėje, kur didžiausią dėmesį skiria produktų kokybei ir mėgavimuisi procesu bei pačiu rezultatu.

Šilutėje gyvenanti 31-erių Eglė sako atstovaujanti vieną pagrindinių pirkėjų grupių parduotuvėse – yra mama. Kaip ir visos, ji šeimą nori pamaitinti skaniai, sveikai bei, žinoma, nebrangiai. Tad Eglė neišeina į parduotuvę nepatikrinusi gerų akcijų, nuolaidų ir netgi pamena daugumos perkamų prekių kainas. Be to, yra kupina minčių, kaip „Iki“ paversti ne tik parduotuvių tinklu, bet gyvenimo būdu.

2 metukų atžalą auginančiai ir šeimos versle besisukančiai 31-erių Kornelijai iš Vilniaus dalintis savo nuomone nėra nauja – socialiniuose tinkluose ji su kitomis mamomis dalijosi patarimais apie maistą. Be to, turi gyvenimiškos ir profesinės patirties, parsivežtos iš darbo svetingumo sektoriuje užsienyje ir sukauptos kartu su vyru, profesionaliu šefu, įkurtame versle. O parduotuvėje ji ieško ne tik kaip sutaupyti, bet ir parūpinti visaverčio bei kuo šviežesnio maisto šeimai.

23-ejų Ugnė sako „Iki“ pirmiausia vertinantį už platų šviežių vaisių, daržovių pasirinkimą ir besižavinti „Iki“ tinklo inovacijomis bei drąsiais žingsniais tobulėjimo link. Mergina gyvena ir dirba Šiauliuose, tačiau mėgsta keliauti po pasaulį, o skirtingų virtuvių atradimais dalintis ir su artimaisiais.

Į pirmąjį „Iki“ klientų valdybos susitikimą visi jos nariai susirinks balandžio 15 dieną.

Gintarė Kitovė
„Iki“ komunikacijos vadovė

spot_img

Vyriausybė pasiskolino 50 mln. eurų

Pirmadienį įvykusiame Lietuvos Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione vidutinės palūkanos sudarė 3,553 proc. Per biržą pranešta, kad 50 mln. eurų pasiskolinti 5 metams ir beveik 7 mėnesiams. Numatoma, kad vertybiniai popieriai bus išpirkti 2029 m. gruodžio...

2026 m. vidutinė senatvės pensija gali siekti 755 eurus per mėnesį

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė tvirtina, kad išlaikant dabar turimą vidutinių pensijų augimo dydį, siekiama 50 proc. nuo vidutinio darbo užmokesčio (VDU) riba būtų pasiekta 2026 m., o ne 2030 m., kaip...

Bankai įspėja klientus – sukčiai atvyksta į namus

Vienas iš Lietuvoje veikiančių banku perspėja klientus apie padažnėjusias atakas finansinių sukčių, apsimetančių banko arba kitų institucijų darbuotojais. Jie telefonu įtikina gyventojus apie neva kriminaliniais tikslais naudojamas žmonių banko sąskaitas, ir, išvilioję gyvenamosios vietos...

Vidmantas Janulevičius. Kelios pastabos dėl MMA: prisižaisime

Lietuvos bankas teigia, kad 2025 metais minimaliąją mėnesinę algą (MMA) galėtų augti iki 1070 eurų. Išgirdus tokius siūlymus, peršasi keistos analogijos. Nes 2023 metais ekonomika traukėsi 0,3 proc., tačiau MMA augo 10 proc., o...

Kauno rajone apvirtus automobiliui, ugniagesiai vadavo žmones

Kauno rajone sekmadienio naktį apvirto automobilis su trimis žmonėmis. Kaip skelbia Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, pranešimas apie Batniavos seniūnijoje, Možūriškių kaime, Jurbarko plente, įvykusią avariją buvo gautas 1.39 val. Pranešta, kad įvyko eismo įvykis, apsivertė lengvasis...

Ukmergės sankryžoje neblaivus vairuotojas sukėlė avariją

Ukmergėje neblaivus vairuotojas sukėlė avariją ir susidūrė su kitu automobiliu. Kaip pranešė policija, avarija įvyko sekmadienio vakarą, apie 21 val. 15 min., Vilniaus ir Linų gatvių sankryžoje. Automobilis „Volvo XC70“, vairuojamas neblaivaus (2,46 prom.) 55 metų...

Iš Raseinių kapinių išminuotojai išsivežė miną

Raseinių miesto kapinėse rasta minosvaidžio mina. Kaip pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, sekmadienį, 16.14 val., Sodų gatvėje, buvo įvestas saugumo užtikrinimo planas „Skydas“. Paaiškėjo, kad Raseinių miesto kapinėse, apie 50 metrų nuo koplytėlės, rastas į tujas...

Zarasų rajone sulaikytas galimai savo namą padegęs vyras

Zarasų rajone sekmadienį sulaikytas vyras, kuris galėjo padegti namą, pranešė policija. Anot policijos, apie 17 val. Baibių kaime apdegė gyvenamas namas. Įtariamasis padegimu galimai neblaivus (blaivumą pasitikrinti nesugebėjo) namo savininkas (gim. 1973 m.) uždarytas į...

Ariogaloje, šulinyje, rastas vyro kūnas

Raseinių rajone, šulinyje, sekmadienį rastas vyro kūnas, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). PAGD duomenimis, 11 val. 49 min. gautas vyriškio pranešimas, kad Ariogaloje, Maironio gatvėje, jo šulinyje, negyvas pažįstamas vyras. Ugniagesiams atvykus į įvykio...

Lyg iš savo daržo, bet be jokio vargo: šviežios gėrybės iš Lietuvos ūkių „Iki“...

Neturite laiko, noro ar erdvės rūpintis savu daržu? Norint mėgautis šviežutėlėmis gėrybėmis patiems vargti nebūtina – Lietuvos ūkiuose sunokusios daržovės ir prisirpę vaisiai į „Iki“ parduotuves atgabenami vos per vieną dieną. Pasak Gintarės Kitovės,...

Naujos vietinės rinkliavos už automobilių stovėjimą tvarkos Palangoje:

Nuo gegužės 15 d. Palangoje įsigaliojus naujoms parkavimo taisyklėms, vairuotojai smalsiai laukia detalių. Pateikiame aiškiai ir trumpai svarbiausius pakeitimus, kad būtų lengviau orientuotis naujoje tvarkoje. Metinė rinkliava: Tam tikrose teritorijose už parkavimą reikės mokėti visus metus. Nemokamas...

ORAI: Pirmadienio dieną Palangoje ir Šventojoje diena bus giedra, vakare debesuota, temperatūra nuo...

Palangoje ir Šventojoje ryte bus giedra, temperatūra svyruos nuo 14 iki 20 °C, vėjo greitis 1-2 m/s. Vidurdienį saulė šildys iki 25 °C, vėjas stiprės iki 3 m/s. Po pietų oras išliks giedras, tačiau...

Gegužės 20-oji: vardadieniai, astrologija, dienos INFO (Kauno diena)

Gegužės 20-oji – Kauno diena; Pasaulinė metrologų diena; Mažojo futbolo diena; Pasaulinė bičių diena; Tarptautinė personalo profesionalų diena. Gegužės dvidešimtoji, pirmadienis – 140-oji metų diena (pirmoji 21-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 224...

Astrologinė prognozė gegužės 20-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Regis, vis labiau svajojate būti mylimi, populiarūs ir pan. Tokiu atveju stenkitės geriau suprasti save ir kitus žmones, būti objektyvūs, tolerantiški kitokiai nuomonei. JAUTIS. Regis, stengsitės atsakingai vykdyti profesines ir kitokias pareigas. Jums gali...

Palangos meras džiaugiasi greita Kontininkų gatvės rekonstrukcija

Palangos meras Šarūnas Vaitkus socialiniuose tinkluose dalijosi džiugiomis naujienomis Kunigiškių gyventojams: Kontininkų gatvės rekonstrukcija vyksta greičiau nei planuota. Nors buvo skelbta, kad pirmasis asfalto sluoksnis bus uždėtas tik birželio mėnesį, rangovai „Plungės lagūna“ sugebėjo...

2024-11-16 | Nemirtingi Queen Symphony su choru ir orkestru atvyksta į Palanga

Jau 2024 metų lapkritį projektas QUEEN SYMPHONY sugrįžta su ypatingais pasirodymais į Lietuvą! QUEEN – be jokių abejonių yra viena žymiausių visų laikų grupių. Parduota šimtai milijonų šios grupės albumų, ji yra pelniusi neįtikėtiną skaičių...

Tauragėje konflikto metu moteris peiliu sužalojo vyrą

Šeštadienio naktį po 1 val. Tremtinių kelio gatvėje esančiuose namuose moteris peiliu sužalojo vyrą. Kaip pranešė Tauragės apskrities policija, 1968 metais gimusi moteris buvo uždaryta į laikino sulaikymo patalpą. Tuo metu medikų apžiūrėtas 1967 metais gimęs...

Atšilus orams Klaipėda susilaukė skundų dėl motociklų sukelto triukšmo

Atšilus orams ir prasidėjus motociklų sezonui, dalis visuomenės neigiamai reaguoja į šių transporto priemonių keliamą garsą. Kaip Eltai pranešė Vilniaus ir Klaipėdos savivaldybės, šiais metais jau buvo sulaukta skundų dėl triukšmingų motociklų. Vilniaus miesto savivaldybės...

Į ligoninę paguldytas Kėdainių parke peiliu sužalotas vyras

Šeštadienio vakarą Kėdainiuose esančiame parke nenustatyti asmenys peiliu sužalojo neblaivų vyrą. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 21 val. vakaro 1990 metais gimęs vyras buvo užpultas Vytauto parke. Nukentėjusysis, suteikus medicinos pagalbą, gydosi namuose. Policija surinko medžiagą dėl...

Sostinės sankryžoje susidūrė automobilis ir motociklas – sužalotas vienas žmogus

Šeštadienio vakarą vienoje Vilniaus sankryžų susidūrus automobiliui ir motociklui, dėl patirtų sužalojimų medikų pagalbos prireikė motociklininkui. Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, eismo nelaimė Saltoniškių ir Sėlių gatvių sankryžoje įvyko apie 20 val. vakaro. Pirminiais duomenimis, automobilis...

Vilniuje apgadintas automobilis „BMW“: nuostolis siekia 4 tūkst. eurų

Šeštadienį Vilniuje stipriai apgadintas automobilis „BMW“. Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, apie 11 val. Savanorių prospekte pastebėta, kad išdaužti automobilio „BMW“ priekinis ir galinis stiklai, galiniai žibintai bei apgadinti durelių langų stiklai. Nuostolis siekia apie 4...

Kuršėnuose rastas mirusio vyro kūnas

Šeštadienio rytą Kuršėnuose rastas mirusio vyro kūnas. Kaip pranešė Šiaulių apskrities policija, 1966 metais gimusio kuršėniškio lavonas apie 8.32 val. rastas jo namuose Pergalės Rato gatvėje. Pirminiais duomenimis, kūnas be išorinių sužalojimų. Mirties priežastį aiškinasi policija. Kriminalai Lietuvoje:...
spot_img
spot_img

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS