3.9 C
Kretinga
19 sausio Trečiadienis
spot_img
spot_img

Informacija dėl išmokų vaikams ir tikslinių kompensacijų mokėjimo 2022 m. sausį

Must read

Palangos miesto savivaldybės administracijos Socialinis rūpybos skyrius informuoja, kad 2022 m. sausio mėnesį išmokos vaikams ir tikslinės kompensacijos (priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinė kompensacija ir slaugos išlaidų tikslinė kompensacija) bus pradėtos mokėti vėliau negu įprastai – nuo sausio 14 d. ir bus išmokėtos ne vėliau kaip iki mėnesio 25 dienos.

Mokėjimų reglamentavimas:

Kreipimosi dėl tikslinių kompensacijų skyrimo ir mokėjimo, tikslinių kompensacijų skyrimo ir mokėjimo tvarkos aprašo, patvirtinto

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2019 m. sausio 23  d. įsakymu Nr. A1-39, 14 punkte nustatyta, kad tikslinė kompensacija mokama už praėjusį mėnesį iki einamojo mėnesio 25 dienos.

Lietuvos Respublikos išmokų vaikams įstatymo 17 straipsnio 4 dalyje nustatyta, kad išmokos, išskyrus vienkartinę išmoką vaikui, vienkartinę išmoką nėščiai moteriai, vienkartinę išmoką įsikurti ir vaiko laikinosios priežiūros išmoką, mokamos už praėjusį mėnesį iki einamojo mėnesio 25 dienos, išskyrus šio įstatymo 18 straipsnio 2 dalyje nustatytą atvejį, kai išmokos mokamos už praėjusius 12 mėnesių.

Palangos miesto savivaldybės administracijos informacija

- Advertisement -spot_img

More articles

spot_img

Latest article