22.9 C
Kretinga
20 gegužės Pirmadienis
spot_img
spot_img

„Iki“ pirkėjai sutaupė beveik 1,5 mln. Eur vien per specialią sausio akciją: ar žinote visus būdus, kaip pirkiniams išleisti mažiau?

Ar jau skaitėte?

Šimtai tūkstančių „Iki“ pirkėjų šį sausį prie kasos maloniai apstulbo – kiekvienas pirkinys jų krepšelyje tekainavo 1 ct. Prekybos tinklas „Iki“ skaičiuoja, kad visą mėnesį besitęsusi akcija „Sausio akcentas – viskas po centą“ pirkėjams sutaupė arti 1,5 mln. Eur. Mėnuo baigiasi, bet „Iki“ parduotuvėse galimybių sumažinti savo išlaidas pirkiniams ir toliau netrūks.

- Reklama -

„Naujovės yra mūsų DNR, todėl pirkėjai žino – apsilankę „Iki“ parduotuvėse jie ras ne tik agresyvių nuolaidų, bet ir naujų būdų sutaupyti. Einame nepramintais keliais – sukūrėme pirkėjus bemat įtraukiančią azartišką lojalumo programą, rengiame žaidimus, dalijome maisto pilnus šaldytuvus, kviečiame vos vienu mygtuko paspaudimu atpiginti iki 10 prekių su „Pigintuvu“. Iš „Iki“ pirkėjų entuziazmo ir džiugių žinučių socialiniuose tinkluose matome, kad „Sausio akcentas – viskas po centą“ taip pat tikrai pasiteisino, mat leido ne tik sutaupyti reikšmingas sumas pinigų, bet ir atnešė smagių akimirkų“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Laimės dar tūkstančiai „Iki“ pirkėjų

Sausio 31-oji paskutinė iniciatyvos diena, dar ir tądien laimingaisiais gali tapti tūkstančiai „Iki“ pirkėjų. Kaip ir ankstesnėmis dienomis, taip ir trečiadienį atsitiktiniu būdu atrenkama 40 tūkst. „Iki“ lojalumo kortelių. Joms suteikiama papildoma nauda – kiekvieno pirkinio krepšelyje kaina, kad ir kokia iš tiesų ji bebūtų, automatiškai sumažėja tik iki 1 cento.

Akcija „Sausio akcentas – viskas po centą“ vyksta visose fizinėse „Iki“, „IKI Express“ (išskyrus „IKI GO!“ ir „IKI Express 24/7“) parduotuvėse. Nuolaida nesuteikiama tabako gaminiams, alkoholiniams gėrimams, loterijų bilietams, telefono sąskaitų papildymams, tarai, dovanų kortelėms, trečiųjų šalių paslaugoms (komunaliniams ir kt. mokesčiams), specializuoto maitinimo pieno mišiniams ir kitoms prekėms, kurioms pagal teisės aktus nuolaidos negali būti taikomos. Nuolaida „Iki“ taikoma perkant už ne daugiau kaip 100 Eur.

Akcijai pasibaigus, „Iki“ ir toliau rūpinsis, kad pirkėjams netrūktų galimybių taupyti kasdieniams pirkiniams. Kas savaitę iki 5 tūkst. prekių skelbiamos nuolaidos, taip pat galioja aibė kitų iniciatyvų:

„Iki“ lojalumo programos dalyviai taškus maino į prizus

Pernai atnaujinta „Iki“ lojalumo programa – ne tik naudinga, bet ir žaisminga, pritaikyta skirtingų lūkesčių turintiems pirkėjams. Kiekvieno apsipirkimo metu jie gauna taškus, kuriuos gali išleisti net 4 būdais: pasiimti nuolaidą krepšeliui, įsigyti prekę už 1 ct, rinktis visuomet laimingą žaidimo bilietą arba mainyti juos į vertingus prizus „Taškotekoje“ – nuo bilietų į kiną iki planšetės ar paspirtuko.

- Reklama -

„Iki“ atstovė pažymi, kad programa-žaidimas turi ir įprastas naudas, kurias vertina pirkėjai. „Iki“ lojalumo programos dalyviams skirti išskirtiniai pasiūlymai su nuolaidomis, jie gali taupyti ne tik „Iki“ parduotuvėse, bet ir pramogaujant ar apsiperkant kitur, mat nuolaidų suteikia partneriai.

Lojalūs „Iki“ pirkėjai pirmadieniais sulaukia asmeninių pasiūlymų su itin aktualiomis nuolaidomis, o gimtadienio proga jiems yra suteikiama nuolaida visam pirkinių krepšeliui „Iki“ parduotuvėse.

Teminių akcijų savaitės: šįkart pigiau skanaujame „Iki“ kruasanus

Pirkėjų pamėgta ir jiems itin naudinga „Iki“ tradicija – reguliariai skelbti temines savaites, kurių metu solidžios nuolaidos taikomos visai gausybei kurios nors kategorijos prekių: grožio priemonėms, augintinių reikmenims, saldumynams, namų apyvokoms prekėms, kavai bei arbatai ir t. t.

„Šią savaitę skelbiame Kruasanų fiesta, kurios metu kviečiame dieną pradėti pigiau ir skaniau – iki 10 val. perkant 2 sviestiniu kruasanus, trečią dovanojame. Nuolaidos galioja ir plačiai kitų mūsų kruasanų įvairovei – nuo pagardintų saldžiais priedais iki pikantiškų su kumpiu ir sūriu, taip pat tokioms naujienoms kaip kruasaninė duona ar Niujorko kruasanas. Puiki proga išbandyti kvapnių kepinių asortimentą ir atrasti naują favoritą“, – sako V. Budrienė.

„Pigintuvas“ atpigina iki 10 pasiūlymų

Atsidarius „Iki“ programėlę, „Pigintuvo“ skiltyje pirkėjai randa net iki 10 pasiūlymų prekėms už ypač patrauklias kainas. Kiekvieną savaitę šis sąrašas kinta, tad verta nepamiršti pasitikrinti „Iki“ programėlės kiekvieną pirmadienį.

Pasinaudoti visais „Pigintuvo“ pasiūlymais labai paprasta – vienas mygtuko paspaudimas iškart aktyvuos visą gausų pasiūlymų krepšelį.

Vakarais – nuolaidos neakciniams „Iki“ kepiniams

„Norintys sutaupyti žino, kad verta kepinių skyriuje pasidairyti parduotuvės darbo valandoms artėjant į pabaigą – tuomet įsigalioja vakarinės nuolaidos. Kepimo krosnys „Iki“ parduotuvėse veikia visą dieną – pirkėjams siekiama užtikrinti kuo šviežesnį kepinių pasirinkimą. Tad net ir vakarais galima įsigyti kepinį, kuris iš krosnies buvo išimtas vos prieš kelias valandas“, – primena V. Budrienė.

Nuo 20 val. iki parduotuvės darbo pabaigos „Pagaminta IKI” šviežiai duonai ir bandelėms taikoma 50 proc. nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos akcijų ir išpardavimo prekėms. Parduotuvių sąrašą, kuriose galioja šios nuolaidos, rasite čia: https://iki.lt/specialios-akcijos/laimes-valandos.

„Iki“ senjoru būti apsimoka

Papildomų nuolaidų sulaukia lojalūs „Iki“ pirkėjai, sulaukę pensinio amžiaus. Prisijungus prie „Iki“ lojalumo programos, suteikiama:

  • 10 proc. nuolaida pirmiems 5-iems apsipirkimams.
  • 10 proc. nuolaida pirkinių krepšeliui kasdien iki 11 val.
  • 20 proc. nuolaida gyvūnų prekėms.
  • 5 proc. nuolaida IKI GOURMET prekėms.
  • Gimimo dieną – 10 proc. nuolaidą visam pirkinių krepšeliui.

V. Budrienė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti paprasta – akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudami lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.

Vaida Budrienė
„Iki“ komunikacijos vadovė

spot_img

Vyriausybė pasiskolino 50 mln. eurų

Pirmadienį įvykusiame Lietuvos Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione vidutinės palūkanos sudarė 3,553 proc. Per biržą pranešta, kad 50 mln. eurų pasiskolinti 5 metams ir beveik 7 mėnesiams. Numatoma, kad vertybiniai popieriai bus išpirkti 2029 m. gruodžio...

2026 m. vidutinė senatvės pensija gali siekti 755 eurus per mėnesį

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė tvirtina, kad išlaikant dabar turimą vidutinių pensijų augimo dydį, siekiama 50 proc. nuo vidutinio darbo užmokesčio (VDU) riba būtų pasiekta 2026 m., o ne 2030 m., kaip...

Bankai įspėja klientus – sukčiai atvyksta į namus

Vienas iš Lietuvoje veikiančių banku perspėja klientus apie padažnėjusias atakas finansinių sukčių, apsimetančių banko arba kitų institucijų darbuotojais. Jie telefonu įtikina gyventojus apie neva kriminaliniais tikslais naudojamas žmonių banko sąskaitas, ir, išvilioję gyvenamosios vietos...

Vidmantas Janulevičius. Kelios pastabos dėl MMA: prisižaisime

Lietuvos bankas teigia, kad 2025 metais minimaliąją mėnesinę algą (MMA) galėtų augti iki 1070 eurų. Išgirdus tokius siūlymus, peršasi keistos analogijos. Nes 2023 metais ekonomika traukėsi 0,3 proc., tačiau MMA augo 10 proc., o...

Kauno rajone apvirtus automobiliui, ugniagesiai vadavo žmones

Kauno rajone sekmadienio naktį apvirto automobilis su trimis žmonėmis. Kaip skelbia Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, pranešimas apie Batniavos seniūnijoje, Možūriškių kaime, Jurbarko plente, įvykusią avariją buvo gautas 1.39 val. Pranešta, kad įvyko eismo įvykis, apsivertė lengvasis...

Ukmergės sankryžoje neblaivus vairuotojas sukėlė avariją

Ukmergėje neblaivus vairuotojas sukėlė avariją ir susidūrė su kitu automobiliu. Kaip pranešė policija, avarija įvyko sekmadienio vakarą, apie 21 val. 15 min., Vilniaus ir Linų gatvių sankryžoje. Automobilis „Volvo XC70“, vairuojamas neblaivaus (2,46 prom.) 55 metų...

Iš Raseinių kapinių išminuotojai išsivežė miną

Raseinių miesto kapinėse rasta minosvaidžio mina. Kaip pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, sekmadienį, 16.14 val., Sodų gatvėje, buvo įvestas saugumo užtikrinimo planas „Skydas“. Paaiškėjo, kad Raseinių miesto kapinėse, apie 50 metrų nuo koplytėlės, rastas į tujas...

Zarasų rajone sulaikytas galimai savo namą padegęs vyras

Zarasų rajone sekmadienį sulaikytas vyras, kuris galėjo padegti namą, pranešė policija. Anot policijos, apie 17 val. Baibių kaime apdegė gyvenamas namas. Įtariamasis padegimu galimai neblaivus (blaivumą pasitikrinti nesugebėjo) namo savininkas (gim. 1973 m.) uždarytas į...

Ariogaloje, šulinyje, rastas vyro kūnas

Raseinių rajone, šulinyje, sekmadienį rastas vyro kūnas, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). PAGD duomenimis, 11 val. 49 min. gautas vyriškio pranešimas, kad Ariogaloje, Maironio gatvėje, jo šulinyje, negyvas pažįstamas vyras. Ugniagesiams atvykus į įvykio...

Lyg iš savo daržo, bet be jokio vargo: šviežios gėrybės iš Lietuvos ūkių „Iki“...

Neturite laiko, noro ar erdvės rūpintis savu daržu? Norint mėgautis šviežutėlėmis gėrybėmis patiems vargti nebūtina – Lietuvos ūkiuose sunokusios daržovės ir prisirpę vaisiai į „Iki“ parduotuves atgabenami vos per vieną dieną. Pasak Gintarės Kitovės,...

Naujos vietinės rinkliavos už automobilių stovėjimą tvarkos Palangoje:

Nuo gegužės 15 d. Palangoje įsigaliojus naujoms parkavimo taisyklėms, vairuotojai smalsiai laukia detalių. Pateikiame aiškiai ir trumpai svarbiausius pakeitimus, kad būtų lengviau orientuotis naujoje tvarkoje. Metinė rinkliava: Tam tikrose teritorijose už parkavimą reikės mokėti visus metus. Nemokamas...

ORAI: Pirmadienio dieną Palangoje ir Šventojoje diena bus giedra, vakare debesuota, temperatūra nuo...

Palangoje ir Šventojoje ryte bus giedra, temperatūra svyruos nuo 14 iki 20 °C, vėjo greitis 1-2 m/s. Vidurdienį saulė šildys iki 25 °C, vėjas stiprės iki 3 m/s. Po pietų oras išliks giedras, tačiau...

Gegužės 20-oji: vardadieniai, astrologija, dienos INFO (Kauno diena)

Gegužės 20-oji – Kauno diena; Pasaulinė metrologų diena; Mažojo futbolo diena; Pasaulinė bičių diena; Tarptautinė personalo profesionalų diena. Gegužės dvidešimtoji, pirmadienis – 140-oji metų diena (pirmoji 21-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 224...

Astrologinė prognozė gegužės 20-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Regis, vis labiau svajojate būti mylimi, populiarūs ir pan. Tokiu atveju stenkitės geriau suprasti save ir kitus žmones, būti objektyvūs, tolerantiški kitokiai nuomonei. JAUTIS. Regis, stengsitės atsakingai vykdyti profesines ir kitokias pareigas. Jums gali...

Palangos meras džiaugiasi greita Kontininkų gatvės rekonstrukcija

Palangos meras Šarūnas Vaitkus socialiniuose tinkluose dalijosi džiugiomis naujienomis Kunigiškių gyventojams: Kontininkų gatvės rekonstrukcija vyksta greičiau nei planuota. Nors buvo skelbta, kad pirmasis asfalto sluoksnis bus uždėtas tik birželio mėnesį, rangovai „Plungės lagūna“ sugebėjo...

2024-11-16 | Nemirtingi Queen Symphony su choru ir orkestru atvyksta į Palanga

Jau 2024 metų lapkritį projektas QUEEN SYMPHONY sugrįžta su ypatingais pasirodymais į Lietuvą! QUEEN – be jokių abejonių yra viena žymiausių visų laikų grupių. Parduota šimtai milijonų šios grupės albumų, ji yra pelniusi neįtikėtiną skaičių...

Tauragėje konflikto metu moteris peiliu sužalojo vyrą

Šeštadienio naktį po 1 val. Tremtinių kelio gatvėje esančiuose namuose moteris peiliu sužalojo vyrą. Kaip pranešė Tauragės apskrities policija, 1968 metais gimusi moteris buvo uždaryta į laikino sulaikymo patalpą. Tuo metu medikų apžiūrėtas 1967 metais gimęs...

Atšilus orams Klaipėda susilaukė skundų dėl motociklų sukelto triukšmo

Atšilus orams ir prasidėjus motociklų sezonui, dalis visuomenės neigiamai reaguoja į šių transporto priemonių keliamą garsą. Kaip Eltai pranešė Vilniaus ir Klaipėdos savivaldybės, šiais metais jau buvo sulaukta skundų dėl triukšmingų motociklų. Vilniaus miesto savivaldybės...

Į ligoninę paguldytas Kėdainių parke peiliu sužalotas vyras

Šeštadienio vakarą Kėdainiuose esančiame parke nenustatyti asmenys peiliu sužalojo neblaivų vyrą. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 21 val. vakaro 1990 metais gimęs vyras buvo užpultas Vytauto parke. Nukentėjusysis, suteikus medicinos pagalbą, gydosi namuose. Policija surinko medžiagą dėl...

Sostinės sankryžoje susidūrė automobilis ir motociklas – sužalotas vienas žmogus

Šeštadienio vakarą vienoje Vilniaus sankryžų susidūrus automobiliui ir motociklui, dėl patirtų sužalojimų medikų pagalbos prireikė motociklininkui. Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, eismo nelaimė Saltoniškių ir Sėlių gatvių sankryžoje įvyko apie 20 val. vakaro. Pirminiais duomenimis, automobilis...

Vilniuje apgadintas automobilis „BMW“: nuostolis siekia 4 tūkst. eurų

Šeštadienį Vilniuje stipriai apgadintas automobilis „BMW“. Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, apie 11 val. Savanorių prospekte pastebėta, kad išdaužti automobilio „BMW“ priekinis ir galinis stiklai, galiniai žibintai bei apgadinti durelių langų stiklai. Nuostolis siekia apie 4...

Kuršėnuose rastas mirusio vyro kūnas

Šeštadienio rytą Kuršėnuose rastas mirusio vyro kūnas. Kaip pranešė Šiaulių apskrities policija, 1966 metais gimusio kuršėniškio lavonas apie 8.32 val. rastas jo namuose Pergalės Rato gatvėje. Pirminiais duomenimis, kūnas be išorinių sužalojimų. Mirties priežastį aiškinasi policija. Kriminalai Lietuvoje:...
spot_img
spot_img

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS