Už aktyvią jaunimo politiką įteiktas padėkos raštas

padekaRasa GEDVILAITĖ |

Trakuose trečiadienį prasidėjusioje konferencijoje „Regioninės jaunimo politikos stiprinimas“ pagerbtos geriausiai jaunimo politika besirūpinančios savivaldybės, tarp jų – ir Kretingos rajono savivaldybė.

Padėkas už svarų savivaldybės indėlį į regioninės politikos plėtrą socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė įteikė Klaipėdos rajono savivaldybės merui Vaclovui Dačkauskui, Kėdainių savivaldybės vicemerei Nijolei Naujokienei, Kretingos rajono savivaldybės vicemerui Vytautui Ročiui, Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriui Ramūnui Keršiui, Šiaulių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorei Simonai Kulevičiūtei, Molėtų rajono savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatoriui Gintautui Matkevičiui.

Kaip pabrėžė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, šios konferencijos, kurioje dalyvavo per 100 jaunimo politikos ekspertų iš visos Lietuvos, esminis akcentas – Regioninės jaunimo politikos stiprinimo 2015-2017 metų veiksmų plano parengiamasis aptarimas. Būtent šiuo veiksmų planu norima apjungti visą šiuo metu vykstantį ar būtiną tarpžinybinį ir tarpsektorinį bendradarbiavimą stiprinant jaunimo politikos įgyvendinimą regionuose.

Anot ministrės Algimantos Pabedinskienės, regioninės politikos plėtojimas šiais metais yra viena iš prioritetinių sričių. „Tikriausiai pirmą kartą, per beveik 24-erius nepriklausomos Lietuvos metus ypač didelis dėmesys bus skiriamas jaunimui regionuose. Šioje konferencijoje jūs, jauni žmonės ar tiesiogiai su jaunais žmonėmis dirbantys, padėsite pagrindus Regioninės jaunimo politikos veiklos planui, nes mums laikas išgirsti ir įgyvendinti priemones, kurios reikalingos regionams, o ne sukuriamos iš centro“, – akcentavo ministrė, sveikindama renginio dalyvius.

Ankstesnis straipsnisPolitikų dauguma nugalėjo
Kitas straipsnisŪkininkų vadovai nepasikeitė