11.9 C
Kretinga
4 spalio Antradienis
spot_img
spot_img

Daugiau kaip 7 tūkst. turgavietės prekiautojų skirta apie 2,2 mln. eurų kompensacijų

Must read

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad šiandien paskutinė diena kai turgaviečių prekiautojai dar gali pateikti paraišką turgavietės mokesčio kompensacijoms gauti. Šiuo metu negrąžintina 300 eurų kompensacija jau skirta 7184 turgaviečių prekiautojų.„Iš viso gyventojai pateikė 9086 paraiškų turgavietės mokesčio kompensacijai gauti, tačiau apie 1902 smulkiųjų verslininkų neatitiko LR Vyriausybės nustatytų kriterijų, pavyzdžiui, nedirbo nustatytu laikotarpiu arba vykdė kitą veiklą nei ta, kuri nurodyta, norint pretenduoti į turgavietės mokesčio kompensaciją. Apie tai jie informuojami pranešimais Mano VMI“, – sako VMI Mokestinių prievolių departamento atstovė Danutė Laurinavičienė.

VMI primena, kad turgaviečių prekiautojai, kurie prekiauja ne maisto produktais ir atitiko LR Vyriausybės nustatytus kriterijus negrąžintinai kompensacijai gauti, supaprastintas paraiškas turi pateikti per Mano VMI. Gyventojams paraiškos pildyti nereikia – ji užpildyta VMI turimais duomenimis, todėl ją reikia tik atidžiai perskaityti ir paspausti patvirtinimo mygtuką.

Daugiau informacijos apie tai, kas galėjo pretenduoti į turgavietės mokesčio kompensaciją ir kokius kriterijus turėjo atitikti bei kaip vertinamos paraiškos galima rasti VMI svetainėje.

Konsultacijas mokesčių klausimais teikia VMI specialistai trumpuoju telefonu 1882 (arba +370 5 260 5060), taip pat aptarnavimo padalinių telefonu 8 5 2191 777.

Irma Juškaitė
Valstybinė mokesčių inspekcija

- Advertisement -spot_img

More articles

spot_img

Latest article