Verslaujantiems Alytaus gimnazistams – paskatinimas iš verslo atstovų

Verslaujantiems-Alytaus-gimUnikalius rankų darbo kūrinius gaminantys jaunieji verslininkai iš Alytaus Putinų gimnazijoje įkurtos mokomosios bendrovės „DecoDrink“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su sėkmingai savo veiklą plečiančia Alytaus įmone. „Norisi prisidėti ir paremti jaunuosius verslininkus“, – sakė individualios įmonės vadovas Stasys Mankevičius.

S. Mankevičius, „Burneika Sports“ atstovas Lietuvoje, bendrauja su klientais visoje šalyje. „Pastoviems savo klientams nuolat nuvežu suvenyrų. Anksčiau juos užsakinėdavau iš kitų įmonių, tačiau išgirdus apie šiuos rankų darbo puodelius, gaminamus Alytaus moksleivių, nusprendžiau, kad reikia juos paskatinti“, – sakė S. Mankevičius.

Idėją bendradarbiauti su Alytaus Putinų gimnazijos mokinių mokomąja bendrove „DecoDrink“ jam pasiūlė minėtos gimnazijos ekonomikos mokytojas Donatas Vasiliauskas, socialinio verslumo mokyklos konsultantas.

„Sveikintina, kad Alytuje yra tokių verslininkų, kurie nesibijo ir noriai bendradarbiauja su moksleiviais. Džiaugiamės, kad įgijome tokį partnerį.

Mes jį tikrai pakviesime į socialinio verslumo mokyklą, kad ir kitus mokinius supažindintų su verslo subtilybėmis, kadangi pats neseniai pradėjo verslą, jį sėkmingai išplėtė dideliu mastu“, – teigė D. Vasiliauskas.

Mokinių mokomojoje bendrovėje „DecoDrink“ dirbančios jaunosios verslininkės akcentavo, kad ši veikla yra labai įdomi, tačiau atima ir nemažai laiko. „Pagaminti pavyzdinį puodelį „MS Sport“ įmonės vadovui prireikė apie trijų valandų“, – sakė šešiolikmetė Ieva, rankomis piešianti ant puodelių.

„DecoDrink“ koordinavimo reikalus tvarko šešiolikmetė Akvilė. „Daug kas sako, kad vadovavimas yra mano genuose“, – juokėsi Putinų gimnazijos moksleivė.

D. Vasiliauskas priminė, kad mokomųjų bendrovių veikla yra terminuota ir šiemet bus uždaryta, mat toks yra mokomųjų bendrovių principas: kad mokiniai suprastų, ką reiškia atidaryti, sukurti verslo idėją, ją išplėtoti, uždirbti pelną, kaip sutvarkyti dokumentus ir kaip, galiausiai, tą įmonę uždaryti.

Alytusplius.lt

Balkonų stiklinimas