2.9 C
Kretinga
27 vasario Antradienis
spot_img
spot_img

Stintų šventė – antra diena. Kas įdomaus šiandien? (renginių programa)

Ar jau skaitėte?

Vakar, penktadienį Palangoje prasidėjo viena iš labiausiai laukiamų žiemos švenčių – „Palangos stinta“. Renginiai pradeda įsibėgėti – Vytauto gatvėje išsirikiavo tautodailininkų kermošius, o J. Basanavičiaus gatvėje jau sklando stintų kvapas. Organizatoriai neabejoja – atvykti į šventę tikrai verta, nes šiais metais šventėje viso bus daug ir skanu.

- Reklama -

Stintos nepristigs

„Palangos stinta“ į kurortą pramogautojus kviečia jau 21-ąjį kartą, tad per du dešimtmečius organizatorių sukaupta patirtis užtikrina – šventė bus kaip niekad smagi bei pasižymės smagiomis pramogomis, puikia nuotaika ir šventės dalyvių gausa.

21-mas Žvejiškas festivalis „PALANGOS STINTA 2024“. Nuotrauka Jurgitos Vanagės (Palangos miesto savivaldybės).

Stintų šventės dalyvių gausa svečiams garantuoja ne tik visą puokštę įsimintinų pramogų, bet ir didelį gardaus maisto pasirinkimą bei kermošiuje siūlomų gaminių gausą ir įvairovę. Tad nusivylusiųjų nebus – kiekvienas ras tai, kas patinka būtent jam.


ORAI: Šiandien Palangoje orai dieną bus įvairūs ir kintantys


Neabejojama, kad Palanga sulauks daug svečių, kadangi likus savaitei iki šventės viešbučių numerių rezervacijos jau siekė 70 proc. Tad kyla klausimas – ar pakaks visiems norintiems stintų? „Žvejai nesnaudžia – kai tik bangos leidžia, iš karto eina į jūrą. Stintos yra, o juk yra pasitaikę ir tokių metų, kai šios žuvelės pagauta išties labai nedaug. Bet net ir tuomet Stintų šventėje jos nepritrūko, tad neabejoju, kad alkanų neliks ir šiais metais“, – juokėsi vienas iš šventės organizatorių Nerijus Stasiulis.

Žvejų gausa

Kasmet vis didesnio susidomėjimo sulaukia Stintų meškeriojimo varžybos ant jūros tilto. Šiais metais iš anksto varžybose dalyvauti užsiregistravo rekordinis dalyvių skaičius. “Dar neprasidėjus Stintų šventei, jau turėjome per 50 komandų, ir tai yra visų laikų rekordas. Bet šeštadienio rytą dar tikrai sulauksime žvejų, kurie taip pat norės sudalyvauti varžybose“, – kalbėjo N. Stasiulis.

Tad varžybų organizatoriams teks gerokai pasukti galvas, kaip ant jūros tilto sutalpinti visas komandas. Laimei, jiems talkina savanoriai. Vienas iš jų – 87 metų palangiškis Jonas Rimkevičius, kuris kasmet padeda varžybų organizatoriams, o ir pats nevengia išmėginti sėkmę su meškere rankose. „Tai unikalus, labai organizuotas ir atsakingas žmogus, turintis tikrai žvejišką dvasią“, – džiaugėsi N. Stasiulis.

- Reklama -

Restoranas po atviru dangumi

Visa J. Basanavičiaus gatvė savaitgalį virs žuvies restoranu po atviru dangumi – čia bus galima paskanauti pagal tradicinius, laiko patikrintus senuosius receptus paruoštos stintos – keptos, vytintos, marinuotos ar paruoštos kitais būdais, kulinarinio paveldo gardumynų kvies įsigyti Tautodailės kermošiaus bei Žuvies mugės prekiautojai, gardaus bei unikalaus žemaitiško kastinio, skanių sūrių bei stintienės bus galima paskanauti J. Basanavičiaus gatvėje įsikūrusiame Žemaitiško kastinio ir kuršiškos stintienės kieme.

O Jūratės ir Kastyčio skvere savo sugebėjimus demonstruos geriausi žuvies grilio meistrai – čia vyks Baltijos šalių žuvies barbekiu turnyre Halinos Boševič taurei laimėti, kurio metu tiesiog žiūrovų akivaizdoje bus ruošiami grilio patiekalai iš stintos bei kitokios žuvies.

Tautodailininkų kermošius

21-mas Žvejiškas festivalis „PALANGOS STINTA 2024“. Nuotrauka Jurgitos Vanagės (Palangos miesto savivaldybės).

Dalyvių gausa šiais metais džiugins ir Tautodailininkų kermošius, įsikūręs Vytauto gatvėje. Pramogautojai galės įsigyti gintarinių, metalinių, molinių, medinių, megztų, meduolinių ir kitokių stintų bei originalių tautodailės dirbinių ir kulinarinio paveldo gardumynų.

Organizatorius džiugina tai, kad šiais metais sulaukta rekordinio dalyvių iš Latvijos skaičiaus – daugiau, nei anksčiau, sulaukta tiek tautodailininkų, tiek ir maitinimo įstaigų atstovų, kurie pristatys latvių žvejiškąją kultūrą, tad Stintų šventės svečiai, ieškantys lauktuvių namuose likusiems bičiuliams ar artimiesiems, turės dar didesnį pasirinkimą.

Smagios pramogos

21-mas Žvejiškas festivalis „PALANGOS STINTA 2024“. Nuotrauka Jurgitos Vanagės (Palangos miesto savivaldybės).

Nestigs veiksmo ir kitose miesto erdvėse – Centrinėje miesto aikštėje įsikūrus Šeimų etnopramogų kiemas, kur visi norintieji galės išbandyti jėgas įvairiose tradicinėse lietuvių liaudies individualiuose ir komandiniuose žaidimuose ir rungtyse, skirtose visai šeimai, o Jūratės ir Kastyčio skvere įrengtoje scenoje visą dieną pramogautojus linksmins dainininkai bei šokėjai. „Koncertinėje programoje bus ir žemaitiško žodžio, ir žinomų atlikėjų, ir palangiškių pasirodymų. Bus dar negirdėta koncertinė programa, kadangi kasmet Stintų šventės svečiams stengiamės pasiūlyti ką nors nauja“, – sakė N. Stasiulis.

Kaip ir kasmet, „Palangos stintą“ praturtins ir ilgametė Stintų šventės draugystė su policijos, pasienio apsaugos bei priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnais. Šių institucijų atstovai Jūratės ir Kastyčio skvere eksponuos savo darbo įrangą, vaišins tradicine pasieniečių koše bei maloniai bendraus su visais besidominčiais.

Nestigs šventėje ir žvejiškų rungčių, kuriose jėgas galės išbandyti visi norintys – pramogautojų lauks Inkaro laikymo varžybos, stintų valgymo čempionatas ir kitos atraktyvios, laiko patikrintos ir šventės dalyvių labai mėgstamos rungtys.

Jubiliejinės ruonių maudynės

21-mas Žvejiškas festivalis „PALANGOS STINTA 2024“. Nuotrauka Jurgitos Vanagės (Palangos miesto savivaldybės).

Rekordiškai daug šiemetinėje šventėje bus ir sveikuolių – vadinamųjų ruonių, kurie šeštadienį 15 val. ties jūros tiltu surengs maudynes ledinėse Baltijos bangose. „Tai bus jubiliejinės, jau 30-osios maudynės. Tarp sveikuolių bus ir visiems puikiai pažįstamų, ir mažiau žinomų veidų, sulauksime ne tik nuolatinių vadinamųjų ruonių maudynių dalyvių, bet ir naujokų“, – kalbėjo N. Stasiulis.

Siekiant paminėti jubiliejines maudynes, paplūdimyje bus įkurti trys laužai – po vieną už kiekvieną dešimtmetį, prie kurių galės pasišildyti sveikuoliai. Maudynių dalyviai taip pat bus vaišinami sveikuolių koše bei žolininkų arbata, o kad prie laužų norėtųsi užsibūti ilgiau, jei leis oro sąlygos, paplūdimyje visiems susirinkusiems gražiausias dainas dovanos Gintarė Karaliūnaitė.

Didžioji stinta

21-mas Žvejiškas festivalis „PALANGOS STINTA 2024“. Nuotrauka Jurgitos Vanagės (Palangos miesto savivaldybės).

Šeštadienio pavakare nuo Centrinės miesto aikštės iki Jūros tilto pražygiuos teatralizuota eisena – vyks tradicinis Didžiosios Stintos palydos. Šis šventės simbolis bus sudegintas paplūdimyje, prie jūros tilto.

Specialiai šiai šventei tautodailininko Lino Žulkaus sukurta Didžioji stinta smalsuolių akį Centrinėje miesto aikštėje šeštadienį trauks jau nuo ryto. Šešių metrų ilgio ir pusantro metro aukščio Didžioji stinta dar vadinama ir Sėkmės stinta – palangiškiai ir kurorto svečiai kviečiami ant jos rašyti palinkėjimus Palangai, sau, artimiesiems, bičiuliams ar net nepažįstamiems Stintų šventės svečiams. O jei palinkėjimai ar norai yra truputį slapti ar asmeniški, juos, užrašytus ant popieriaus lapelio, bus galima įmesti į Didžiosios stintos viduje esančią asmeninių žinučių dėžutę.

Stintiniai blynai

21-mas Žvejiškas festivalis „PALANGOS STINTA 2024“. Nuotrauka Jurgitos Vanagės (Palangos miesto savivaldybės).

Paskutinė Stintų šventės diena – sekmadienis – pramogautojus nustebins originalumu. Kadangi artėja Užgavėnės, visi norintieji vidurdienį bus kviečiami J. Basanavičiaus gatvėje paragauti išskirtinių – stintinių – blynų.

Gardžiai pasisotinę, Stintų šventės svečiai galės sudalyvauti Morės palydų eisenoje nuo Centrinės aikštės iki jūros tilto, o pajūryje stebėti Kanapinio ir Lašininio dvikovą bei Morės sudeginimą. Į šią pramogą palangiškius ir kurorto svečius pakvies Palangos kultūros centras.

Tiesioginė transliacija internetu

21-mas Žvejiškas festivalis „PALANGOS STINTA 2024“. Nuotrauka Jurgitos Vanagės (Palangos miesto savivaldybės).

Akivaizdu, kad savaitgalis Palangoje nusimato įspūdingas – gausus skanaus maisto, agurkais kvepiančių stintų, smagių renginių, žvejiškų pramogų, tad atvykti į Stintų šventę tikrai verta.

Nenusiminti turėtų ir tie, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių liks namuose – šeštadienį visą dieną vyks šventės tiesioginė transliacija internetu.

Stebėdami transliaciją žiūrovai galės pasijusti lyg patys dalyvautų šventėje, nes galės pamatyti visą Stintų šventės veiksmą – tiek prie jūros, tiek Jūratės ir Kastyčio skvere įrengtoje scenoje, tiek ir kitose erdvėse, kadangi visą dieną įtemptai darbuosis net dvi mobilios komandos.

Stintų šventės tiesioginę transliaciją internetu bus galima stebėti youtube kanalu Stintų TV, socialinio tinklo Facebook paskyroje Žvejiškas festivalis Palangos stinta, šventės „Palangos stinta“ interneto svetainėje www.palangosstinta.lt.

21-mas Žvejiškas festivalis „PALANGOS STINTA 2024“

PROGRAMA

Jūratės ir Kastyčio skveras

Vasario 10 d.

8.00 – 12.00 Stintų meškeriojimo varžybos Palangos mero taurei laimėti ant jūros tilto

11.00 „Didžiosios Stintos“ sutiktuvės Centrinėje miesto aikštėje

12.00 „Palangos Stinta 2024“ atidarymas. „Stintų Ordino“ riterių inauguracija

12.30 Stintų meškeriojimo varžybų Palangos mero taurei laimėti apdovanojimai

12.45 Baltijos šalių Žuvies barbekiu turnyro Halinos Bovševič taurei laimėti atidarymas.

13.00 – 18:00 Šventinis koncertas „21 STINTOS BUČINYS“. Koncertuos Palangos kultūros ir jaunimo centro liaudiškų šokių ansamblis „Bočiai“, šokių grupė „Banguolis“, grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Laura Remeikienė ir Rolandas Janušas (grupė „Vairas“), atlikėja gintė, Austieja ir pianistas Deividas Pileckis, Virgilijus Butkus, Gintarė Karaliūnaitė

14.30 Baltijos šalių Žuvies barbekiu turnyro Halinos Bovševič taurei laimėti dalyvių apdovanojimai

15.00 Jubiliejinės 30 – tos „Ruonių“ maudynės jūroje, prie jūros tilto. Sveikuolių košė ir Žolinčių arbata.

17.00 „Didžiosios Stintos“ palydos teatralizuota eisena nuo Centrinės aikštės iki Jūros tilto

18.00 „Didžiosios Stintos“ sudeginimas, paplūdimyje prie Jūros tilto

Vasario 11 d.

12.00 Užgavėnių stintinių blynų valgymas J. Basanavičiaus gatvėje

15.00 Morės palydų eisena nuo centrinės aikštės iki jūros tilto

16.00 Kanapinio ir Lašininio dvikova, Morės sudeginimas paplūdimyje prie jūros tilto

MUGĖS ir KIEMAI

vasario 09-11 d.

ŽUVIES MUGĖ J. Basanavičiaus gatvėje

Pajūrio žvejai ir restoranai bei kavinės pateiks šviežios, agurkais kvepiančios, iškeptos, išrūkytos, vytintos stintos, gardžios žuvienės ir kitų žuvų skaniausius patiekalus

TAUTODAILĖS MUGĖ Vytauto gatvėje

Geriausių Lietuvos tautodailininkų, tautinio ir kulinarinio paveldo mugė. Čia rasite gintarinių, metalinių, molinių, medinių, megztų, meduolinių ir kitokių stintų bei geriausius Lietuvos Tautodailės dirbinius ir kulinarinio paveldo gardumynus

ŽEMAITIŠKO KASTINIO IR KURŠIŠKOS STINTIENĖS KIEMAS J. Basanavičiaus g. 44

Unikalaus žemaitiško kastinio bei jo gaminimo subtilybių pristatymas, sūrių degustacijos.

Originalios senovinės kuršiškos stintienės pristatymas.

ŠEIMŲ ETNO PRAMOGŲ KIEMAS Centrinėje aikštėje

Žvejosime, meškeriosime, gaudysime stintas, klamposime per pelkes, šokinėsime kojūkais, lenktyniausime klumpėmis ir varysime ratus, žaisime lazdomis ir virvėmis, mesime plunksnas, suksime vilkelius ir daug kitų įvairių tradicinių lietuvių liaudies individualių ir komandinių žaidimų ir rungčių, skirtų visai šeimai.

Organizatoriai: Viešoji įstaiga „Palangos stinta“ ir asociacija „Stintų ordinas“
Renginį remia Palangos miesto savivaldybė.
Partneris: Palangos kultūros centras
Renginys – viešas ir nemokamas. Bus fotografuojama bei filmuojama. Atvaizdai bus naudojami šventės viešinimo informacijoje

spot_img

Įsimintinas minėjimas Palangoje: Nepriklausomybės ir Fuzilierių diena

Lietuvos kariuomenės ir karinių oro pajėgų Uosto ir priekrantės gynybos tarnyba kviečia visus prisijungti prie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos ir Fuzilierių dienos minėjimo renginio. Ši ypatinga proga bus paminėta kovo 1 d., kuomet nuo...

Šiauliuose automobilio vairuotojai nustatytas 4,32 prom. neblaivumas

Šiauliuose sekmadienį automobilį vairavusiam moteriai nustatytas 4,32 prom. neblaivumas, pranešė policija. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, 12 val. 28 min. Tilžės gatvėje moteris (gim. 1982 m.) vairavo automobilį „LAND ROVER FREELANDER“ neblaivi (4,32 prom.)....

Lietuvos paštas įspėja apie naują sukčių taktiką – smalsumas kainuoja!

Lietuvos paštas atkreipia dėmesį į pastaruoju metu pradėtus vykdyti naujo tipo sukčiavimus. Jais siekiama išvilioti pinigus, pasitelkiant išperkamųjų siuntų siuntimą atsitiktiniams gyventojams. Išperkamoji siunta – tai siunta, už kurią siuntėjo nurodytą sumą siuntos gavėjas sumoka...

Darbostogos – nors ir pusei metų. Ar tai jums įmanoma?

Vis dažniau biurų darbuotojai renkasi pakeisti kasdienę aplinką ir keliauja darbostogų į šiltus kraštus. Nors laisvas darbo vietos pasirinkimas šiuolaikiniame versle jau nėra naujiena, daugybė įmonių vis dar skeptiškai į žiūri į tai, kad...

„Iki“ pristato naują išskirtinį prekės ženklą „Su meile IKI“: visi šviežutėliai gaminiai turi slaptą...

Šviežučiai kepiniai ir burnoje tirpstantys konditerijos gaminiai „Iki“ parduotuvėse įgavo naują veidą. Tinkle jau pasirodė naujas privatus prekės ženklas – „Su meile IKI“. Juo nuo šiol žymimi visi pačių darbuotojų paruošti ir iškepti saldėsiai,...

Darbo užmokestis 2023 m. pabaigoje augo 4,6 proc. Sužinokite kam padidėjo daugiausiai?

Vidutinis mėnesinis bruto (neatskaičius darbuotojo mokesčių) darbo užmokestis šalies ūkyje (be individualiųjų įmonių) 2023 m. ketvirtąjį ketvirtį sudarė 2 110,3 Eur ir, palyginti su 2023 m. trečiuoju ketvirčiu, išaugo 4,6 proc., praneša Valstybės duomenų...

„S. Pellegrino“ jau šeštąjį kartą skelbia jaunųjų virtuvės talentų paiešką

Jau šeštąjį kartą kulinarinis konkursas „S. Pellegrino Young Chef Academy 2024–25“ kviečia jaunuosius virėjus iš viso pasaulio mesti sau iššūkį, pademonstruoti savo nepaprastus gebėjimus ir sulaukti tarptautinio pripažinimo. O įkvėpimo varžytis su geriausiais galima...

Pernai sulaukta mažiau bankrotų, nors tikėtasi jų augimo. Kiek jų buvo mūsų savivaldybėje?

Pernai sulaukta mažiau bankrotų, nors tikėtasi jų augimo, skelbia „Verslo žinios“. Įmonių finansų ekspertai kaip pagrindinę priežastį įvardija tai, kad mažiau nemokumo bylų pernai inicijavo „Sodra“, o į bėdą patekusios įmonės dažniau skolų klausimus su...

ORAI: Neįtikėtina, bet šiandien galima perkūnija, kai kur truputį palis

Šiandien Lietuvoje kai kur truputį palis, galima perkūnija. Rytą vietomis rūkas. Aukščiausia temperatūra 6–11 laipsnių šilumos. Antradienį daug kur palis. Vietomis rūkas. Vėjas rytų, pietryčių, naktį 3–8 m/s, dieną 5–10 m/s. Temperatūra naktį 1–6 laipsniai...

Vasario 26-oji: vardadieniai, dienos INFO

Vasario dvidešimt šeštoji, pirmadienis, (pirmoji 9-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 308 dienos. Savo vardadienius šiandien švenčia: Aleksandra, Aleksandras, Aleksas, Aleksė, Aleksius, Aleksys, Alė, Aurimė, Izabelė, Joginta, Jogintas, Jogintė, Sandra; rytoj: Gabija, Gabrielius, Ginvilas,...

Astrologinė prognozė vasario 26-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Iš ryto bus daug miglos galvoje, bet vėliau pavyks neblogai padirbėti. Jokiais greitais, dosniais pažadais tikėti neverta, nes šiandien daug kas pervertins savo galimybes. JAUTIS. Tikėtinos įvairios pagundos. Galite gauti pakvietimą į pobūvį, pasimatymą....

Vasario 26-oji: vardadieniai, dienos INFO

Vasario dvidešimt šeštoji, pirmadienis, (pirmoji 9-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 308 dienos. Savo vardadienius šiandien švenčia: Aleksandra, Aleksandras, Aleksas, Aleksė, Aleksius, Aleksys, Alė, Aurimė, Izabelė, Joginta, Jogintas, Jogintė, Sandra; rytoj: Gabija, Gabrielius, Ginvilas,...

Vasario 25-oji: vardadieniai, dienos INFO

Vasario dvidešimt penktoji, sekmadienis, (septintoji 8-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 309 dienos. Savo vardadienius šiandien švenčia: Dabinta, Egilas, Ekvitas, Notangas, Notangė, Rasa, Rasuolė, Regimantas, Viktas, Viktoras, Viktorinas; rytoj: Aleksandra, Aleksandras, Aleksas, Aleksė, Aleksius,...

Vasario 25-oji: vardadieniai, dienos INFO

Vasario dvidešimt penktoji, sekmadienis, (septintoji 8-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 309 dienos. Savo vardadienius šiandien švenčia: Dabinta, Egilas, Ekvitas, Notangas, Notangė, Rasa, Rasuolė, Regimantas, Viktas, Viktoras, Viktorinas; rytoj: Aleksandra, Aleksandras, Aleksas, Aleksė, Aleksius,...

Astrologinė prognozė vasario 25-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Galite nerimauti dėl ūkinės, buitinės netvarkos arba dėl sugadintos technikos. Žymiai svarbiau atkreipti dėmesį į savo bei šeimos narių emocinę ir sveikatos būklę. JAUTIS. Norėsis pramogų, lengvo pasipelnymo. Visgi nepajėgsite ilgai ištverti kitų žmonių...

Šviežių pavasario daržovių fiesta džiugina kainomis: „Iki“ siūlo sveiką ir nebrangią vakarienę vos per...

Lietuvai šią savaitę žadama šilumos banga, o pavasarinio šviežio derliaus daržovių jūra – jau „Iki“ parduotuvėse visoje šalyje. Nuo traškių ridikėlių ir morkyčių ryšulėlių iki gražuolių savojinių ar „Romanesco“ kopūstų – daržovių gausa garsėjantis...

Astrologinė prognozė kitai savaitei, vasario 26–kovo 3 dienoms

AVINAS Savaitės pradžioje jūsų ir aplinkinių nuomonės daug kur nesutaps. Nelengva bus suprasti, kas geriau, ir teisingai pasirinkti. Jokiais greitais, dosniais pažadais tikėti neverta, nes daug kas pervertins savo galimybes. Neskubėkite ir patys dalinti pažadų....

Lietuvių bendrovės kelias – nuo starto garaže iki siekio tapti pasaulinio lygio bendrove

Tvarumas, inovacijos ir, žinoma, daug darbo – ant šių kertinių akmenų pastatę savo verslą, du lietuviai garaže startavusią bendrovę sėkmingai užaugino iki lyderės Lietuvoje ir regione. Tačiau jie neslepia, kad sustoti neketina – planuoja...

ORAI: Šiandien nepastovūs orai: lietus, rūkas, vėjo gūsiai ir plikledis

Šiandien Lietuvoje daug kur palis, Rytų Lietuvoje vyraus nedidelis lietus. Rytą vietomis rūkas. Vėjas pietryčių, pietų, pereinantis į pietvakarių, 8–13 m/s, kai kur gūsiai 15–20 m/s. Aukščiausia temperatūra 6–11 laipsnių šilumos. Sekmadienio naktį žymesnio lietaus...

Astrologinė prognozė vasario 24-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Apdairiai spręskite praktines ir finansines problemas. Būtų geriau neįsitraukti į socialinių tinklų komentavimo skiltis. Domėkitės aktualia informacija, bet neprovokuokite neigiamų reakcijų. Saugokite sveikatą, tinkamai maitinkitės. JAUTIS. Norėsis papramogauti, susitikti su mylimu žmogumi. Taip pat...

Vasario 24-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario 24-oji – Estijos Nepriklausomybės diena; Šv. Motiejus, Vieversio diena. Vasario dvidešimt ketvirtoji, šeštadienis, (šeštoji 8-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 310 dienų. Savo vardadienius šiandien švenčia: Elfrida, Elmaras, Elmyra, Gedkanta, Gedkantė, Gedmantas, Gedmantė,...

Astrologinė prognozė vasario 25-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Galite nerimauti dėl ūkinės, buitinės netvarkos arba dėl sugadintos technikos. Žymiai svarbiau atkreipti dėmesį į savo bei šeimos narių emocinę ir sveikatos būklę. JAUTIS. Norėsis pramogų, lengvo pasipelnymo. Visgi nepajėgsite ilgai ištverti kitų žmonių...
spot_img
spot_img

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS