Šiandien daug kur nedideli krituliai, vyraus sniegas

Šiandien daug kur nedideli krituliai, vyraus sniegas. Vietomis plikledis, rūkas. Vėjas pietinių krypčių, vidutinis. Aukščiausia temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 3 laipsnių šilumos.


N24.lt – NAUJAS!


Nuotrauka Kacper Szczechla iš Unsplash.

Sausio 3-os naktį kai kur nedidelis sniegas. Vietomis plikledis. Temperatūra naktį 1–6 laipsniai šalčio, dieną nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 šilumos.

Keliuose yra slidžių ruožų! Būkite budrūs!

Dėl buvusių ir besitęsiančių kritulių sudėtingesnės eismo sąlygos yra vidurio ir pietvakarių Lietuvoje, čia pagrindinių kelių dangos vietomis su pažliugusio sniego provėžomis, o rajoniniai keliai padengti plonu sniego sluoksniu, slidūs. Raseinių, Jonavos, Alytaus, Trakų ir Zarasų rajonuose plikledis. Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau vairuotojų prašome atsižvelgti į meteorologines sąlygas ir kelio dangos būklę bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį ir laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Likusioje šalies dalyje pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia šlapios, vietomis yra drėgnų kelių ruožų, tačiau mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai padengti plonu šlapio sniego sluoksniu, vietomis su provėžomis.

Didžiojoje šalies dalyje silpnas snygis, vietomis pereinantis į šlapdribą, tik šiaurės rytų Lietuvoje be žymesnių kritulių. Oro temperatūra nuo 0 iki 3 laipsnių šalčio.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba ir VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos informacija

Ankstesnis straipsnisHoroskopas sausio 2 dienai
Kitas straipsnisSausio 2-oji, šeštadienis