11.9 C
Kretinga
4 spalio Antradienis
spot_img
spot_img

Odesos dovanotas inkaras jau Klaipėdos pajūryje

Must read

Pajūryje ties Klaipėda, I Melnragėje, įrengiamas Odesos dovanotas paminklas „Inkaras-širdis“. Odesa – Klaipėdos miesto partneris Ukrainoje – skulptūrą „Inkaras-širdis“ Klaipėdai dovanojo kaip padėką už pagalbą ir palaikymą. Ukrainiečių dovana klaipėdiečius džiugins palei jūrą besidriekiančiame Melnragės parke, kuriam Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos sprendimu kovo mėnesį buvo suteiktas Odesos vardas.

„Džiugu, kad šis inkaras Klaipėdos pakrantėse išmestas artėjant mūsų miesto partnerio – Odesos – gimtadieniui. Ši Odesos dovana Klaipėdai – gražios ir prasmingos abiejų miestų draugystės simbolis”, – sako Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Sprendimą dovanoti Klaipėdai „Inkarą-širdį“ priėmė Odesos savivaldybės taryba. Tai Odesos turizmo simbolis, dovanojamas siekiant populiarinti Odesą kaip tarptautinį ir kultūros centrą. Tokios skulptūros yra eksponuojamos Odesoje, dovanojamos miestams partneriams. „Inkarą-širdį“ į Klaipėdą liepos mėnesį atgabeno Odesos mero pavaduotojai. Sprendimui priimti šią dovaną pritarė Klaipėdos miesto savivaldybės taryba. Paminklas yra padengtas bronza, jo aukštis – 2,1 m, plotas – 1,7 kv. m.

Vytautas Grubliauskas
Klaipėdos miesto savivaldybės meras

- Advertisement -spot_img

More articles

spot_img

Latest article