16.9 C
Kretinga
3 spalio Antradienis
spot_img
spot_img

Nudistų pliaže apsilankęs A. Bružas nusimetė visus drabužius

Ar jau skaitėte?

Populiaraus TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai, geri draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas šią vasarą kviečia visus televizijos žiūrovus į nepakartojamus nuotykius, keliaujant po pasaulį. Nesenai bičiuliai apsilankė Kanarų salyno karaliene vadinamoje Tenerifėje, kur abiejų keliautojų laukė netikėti atradimai ir siautulingi nuotykiai.

- Reklama -

Kaip jau įprasta, kas kartą atvykę į vis kitą šalį Leo ir Bružas meta monetą. Būtent pastaroji lemia, kuris savaitgalį lepinsis prabanga, o kuriam teks suktis iš situacijos ir pažinti šalį, turint vos 100 eurų, kurių privalo užtekti nakvynei, maistui ir, be abejo, pramogoms.

Audrius Bružas.

Šį kartą bičiuliai Leo ir Bružas monetą metė didžiausioje Kanarų saloje – Tenerifėje. Ši saulėta sala kasmet pritraukia apie 5 milijonus turistų iš viso pasaulio. Ištisus metus Tenerifė žavi keliautojus savo šiltu klimatu ir ypatingu kraštovaizdžiu, o salos viduryje stūksantis Teidės ugnikalnis kasdien primena apie gamtos didybę.

Šį kartą monetos metimas nulėmė, kad po kelių nesėkmingų kartų, pagaliau prabanga ir turtuolio gyvenimu Tenerifėje pasimėgauti galėjo aktorius L. Pobedonoscevas. Jau oro uoste turtuolį pasitiko neeilinė staigmena – lenktyninis, kolekcinis Mustang automobilis, su kuriuo jis važinėjosi visą savaitgalį.

„Aš buvau mašinų parodoje, kai atsirado šitas modelis. Pirmą kartą pamatęs šitą automobilį aš jį laižiau akimis ir negalėjau atsitraukti… Eina sau!“, – išvydęs savo savaitgalio transportą džiaugsmo neslėpė turtuolis Leo.

Turėdamas belimitę MyTU kortelę Tenerifėje Leo apsigyveno Plaja de las Amerikas kurorte esančioje 5 žvaigždučių viloje, kuri turi net 5 A’la carte restoranus ir yra visai netoli vandenyno pakrantės.

- Reklama -
Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas.

Su savo išskirtinio modelio Mustang automobiliu Leo taip pat apsilankė didžiausiame Europoje Siam vandens pramogų parke, kur jo laukė didelis vandens pramogų pasirinkimas, čiuožyklos ir linksmybės.

Taip pat Leo norėjo pažinti ir naktinį šios salos gyvenimą, todėl apsilankė kokteilių bare, kur ne tik paragavo gardžių kokteilių, bet ir susipažino su merginomis iš Didžiosios Britanijos, kurios jam likusį vakarą palaikė kompaniją.

Leo – gamtos vaikas, tad nenorėdamas viso savaitgalio praleisti tik prabangiame viešbutyje ar baruose, jis nusprendė atsisakyti SPA malonumų bei baseinų ir pažinti Tenerifės gamtos stebuklus.

Leo apsilankė Anaga nacionaliniame parke, nuvyko prie Teidės ugnikalnio bei išsinuomavo privatų laivą, kuriuo turėjo galimybę pažinti Tenerifės plačiuosiuos vandenis ir gražiausias pakrantes.

Kelionės metu turtuolis taip pat plaukiojo su banglentėmis ir ragavo gardžiausių salos patiekalų stilinguose restoranuose. Šio sezono kelionių organizatorius „Novaturas“ turtuolio savaitgalį Tenerifėje pavertė tikrai nepamirštamu.

Tuo tarpu kitam laidos vedėjui – improvizacijų meistrui A. Bružui Tenerifėje teko paatostogauti ir pasilinksminti tik su 100 eurų kišenėje.

Varguolis apsilankė geriausiose nemokamose Tenerifės vietose, tokiose kaip Playa de las Americas arba Playa del Duque. Jis taip pat aplankė ir Loro parką, kuriame išvydo daug skirtingų augalų ir gyvūnų rūšių.

Taip pat Bružas išdrįso nuvykti ir į Benijo paplūdimį, kuris yra žinomas nudistų mėgėjams. Nenorėdamas išsiskirti iš kitų, Audrius išdrįso nusimesti visus rūbus…

„Nesu pratęs būti nudistų paplūdimiuose, aš kaip tikras lietuvis turiu to kuklumo. Manau, kad kukliai aš čia pasibūsiu“, – sakė Audrius ir pasirodė prieš kameras visai be drabužių.

Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas.

Tačiau Tenerifėje Bružas nustebino ne tik savo drąsa, bet ir… išskirtiniais muzikiniais sugebėjimais, apie kuriuos žino tikrai ne visi. Vienoje pagrindinių šios salos gatvėje jis prisijungė prie gatvės muzikantų ir uždainavo visiems puikiai žinomą dainą „Tears in Heaven“.

Akivaizdu, nuotykių nestingo abiems vedėjams, tad dalinamės jų rekomendacijomis, kurios padės ir tiems, kurie sau gali leisti viską, ir tiems, kurie nori pataupyti.

1. Pasivažinėjimas prabangiu lenktyniniu automobiliu „Mustang“. Kaip ir pridera turtuoliui, Leo visą savaitgalį važinėjo su prabangiu bei išskirtiniu lenktyniniu automobiliu, kuri išsinuomavo iš kompanijos „Tenerife Mustang“. Pirmasis „Mustang“ buvo pagamintas 1964 metais ir tapo vienu sėkmingiausių kada nors sukurtų automobilių – vien per pirmus 18 mėnesių jų buvo parduota daugiau kaip milijonas. Šie automobiliai buvo sukurti nuotykių ir greičio mėgėjams, tad tokia transporto priemonė puikiai tiko adrenalino fanatikui Leonardui.

2. „Siam“ vandens pramogų parkas. Tai didžiausias vandens parkas ne tik Kanarų salose, bet ir visoje Europoje. Šis parkas teikia pramogas po atviru dangumi, o jo atmosfera primena egzotišką Tailandą. Ir tai – ne atsitiktinumas, mat parką oficialiai atidarė pati Tailando princesė Maha Chakri Sirindhorn. Ilgus metus šis vandens parkas užima pirmą vietą geriausių vandens parkų sąraše.

3. Playa Del Duque. Šis apie 200 metrų ilgio paplūdimys prasideda nuo „El Castillo del Duque“ ir baigiasi „Restaurant Caleta Coast“. Jis žinomas dėl savo gražaus aukso spalvos smėlio ir skaidrių vandenų. Šis paplūdimys yra apdovanotas Mėlynąja vėliava, o šią vėliavą gauna tik švarūs, saugūs ir gerai prižiūrimi paplūdimiai.

4. „Europe Villa Cortes“ viešbutis. Playa de Las Americas kurorte, pietinėje Tenerifės dalyje, šalia jūros, yra įsikūręs viešbutis „Europe Villa Cortes“. Šis viešbutis turi savo treniruoklių salę, SPA centrą ir net 6 restoranus. Čia yra siūlomi prabangūs numeriai su nuosavais balkonais, o viešbučio interjeras buvo įrengtas remiantis meksikietiško dvaro stiliumi. Viešbučio teritorijoje taip pat yra įrengtas baseinas su kriokliu ir atskira vaikų zona. Tai yra puiki vieta poilsiui šeimoms ir poroms.

5. „OA“ baras yra įsikūręs Playa de Las Americas širdyje, Tenerifės pietuose, kurio inicialai „OA“ reiškia Atlanto vandenyną. Šiame bare galima pasimėgauti skaniais, egzotiškais patiekalais ir gėrimais. Žmonės čia plūsta ne tik pasigrožėti vandenynu ar panorama, bet ir saulėlydžiais.

6. Playa De Las Americas pakrantė. Šis kurortas yra didžiausias saloje. Tai labiausiai gyvybingas, modernus ir kosmopolitiškas Tenerifės kurortas, esantis salos pietuose, vos 17 kilometrų nuo oro uosto. Šis kurortas buvo sukurtas išskirtinai turistams, nes čia karšta saulė maloniai gundo visus metus. Playa de Las Americas pasižymi puikia turizmo infrastruktūra. Lankytojus vilioja įvairūs kazino, sporto ir prekybos centrai, restoranai, kavinės, naktiniai klubai ir diskotekos.

7. „Cielo“ kokteilių baras. Tenerifės ikoninis „Monkey Beach Club“ kviečia aplankyti „Cielo Skybar“. Tai populiarus restoranas ant stogo, kuriame galima ne tik paragauti skanių patiekalų, bet ir išbandyti unikalių, egzotinių kokteilių. Panoraminiai jūros vaizdai, modernus dekoras ir platus patiekalų bei gėrimų pasirinkimas pavertė šį barą vienu iš lankomiausių.

8. „Cassandra“ viešbutis. Viešbutis „Hotel Pensión Cassandra“ yra puikus pasirinkimas keliautojams, kurie nori pataupyti – už naktį šiame viešbutyje Bružas sumokėjo tik 35 eurus. Viešbučio svečiams yra siūloma šeimai draugiška aplinka kartu su daugybe naudingų patogumų, kurie praturtina viešnagę. Viešbutis yra patogioje vietoje – netoli yra garsusis „Siam“ parkas.

9. Benijo paplūdimys. Playa de Benijo yra tamsaus smėlio paplūdimys Tenerifės šiaurėje, netoli Anagos kalnų. Šis paplūdimys yra idealus gamtos gerbėjams, nes jis yra išlikęs toks pat ir nei kiek nepasikeitęs daugybę metų. Nors šiame paplūdimyje nėra jokių patogumų ir su savimi visada vertėtų turėti vandens, gaiviųjų gėrimų ar užkandžių, virš paplūdimio yra įsikūrę keli restoranėliai, kur galima pasimėgauti vietiniais patiekalais. Benijo paplūdimys yra vienas ramiausių ir nuošaliausių Tenerifės paplūdimių, kur galima mėgautis tyla ir ramybe.

10. „Anaga“ nacionalinis parkas – vienas iš didžiausių gamtos stebuklų Tenerifėje. Šis parkas, esantis šiaurinėje salos dalyje, savo kalnais, uolomis, miškais ir paplūdimiais yra tikras rojus gamtos mylėtojams. Šiame nacionaliniame parke galima išvysti ne tik aukštus kalnus, bet ir gilius slėnius, serpantininius kelius. Parko teritorijoje yra įvairių takų, skirtų žygį mėgstantiems turistams.

11. „Loro“ parkas – Tenerifės didžiausias pasididžiavimas, kuris buvo atidarytas 1972 metais, šalia Puerto de la Cruz miestelio. Loro parke yra zoologijos ir botanikos sodai. Juose lankytojus pasitinka įvairių rūšių augalai, tokie kaip orchidėjos, kaktusai ir drakono medžiai. Parkas taip pat žinomas dėl didelės papūgų populiacijos – čia gyvena apie 4000 papūgų, atstovaujančių net 350 rūšių. Be to, lankytojai gali pamatyti įvairius gyvūnus: beždžiones, gorilas, delfinus, krokodilus ir net pingvinus.

12. Los Gigantes. Los Gigantes yra kurortinis miestas, esantis Santjago del Teidės savivaldybėje, vakarinėje Tenerifės Kanarų salos pakrantėje. Šio kurorto išskirtinis bruožas yra milžiniškos uolienos, iškylančios iš jūros į 500–800 metrų aukštį. Būtent dėl šių didelių ir aukštų uolienų miestas įgavo Los Gigantes pavadinimą, kuris reiškia „milžinai“.

13. Pasiplaukiojimas laivu. Jei norite geriau pažinti Tenerifę ir jos gamtą – turite pamatyti jos pakrantes, tad pasiplaukiojimas laivu yra puiki mintis. Kelionėje laivu ne tik pamatysite Tenerifės plačiuosius ir žydruosius vandenis, bet ir išvysite gražų kraštovaizdį – kalnus, uolas ir slėnius.

Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas.

Kelionių organizatoriaus „Novaturas“ produkto vystymo specialistė Vaida Kacucevičienė sako, kad Tenerifė yra viena iš mėgstamiausių tautiečių atostogų krypčių.

„Tenerifė yra itin lietuvių pamėgta kryptis, kur keliautojai atranda tikrąjį Kanarų žavesį. Tai amžino pavasario sala, tad keliautojų ji laukia visus metus, o aktyvesnis sezonas prasideda spalį ir tęsiasi iki pat gegužės. Oras pietinėje ir šiaurinėje salos dalyje skiriasi. Pietinė dalis pasitinka sausesniais orais, o šiaurinėje galima sulaukti daugiau lietaus, tačiau ši salos dalis keliautojus žavi savo žalumu“, – pasakojo V. Kacucevičienė.

Tenerifė yra viena iš lyderių išankstinių žiemos kelionių pardavimų ir krypčių sąraše. Be to, ji traukia keliautojus iš daugelio Europos šalių.

Kaip teigia V. Kacucevičienė, praėjusio sezono statistika atskleidžia, kad paskutinės minutės pasiūlymų šioje kryptyje likdavo mažai, nes tiek skrydžiai, tiek viešbučiai greitai užsipildydavo.

„Pagrindinis patarimas, norintiems Tenerifėje praleisti atostogas, yra susiplanuoti kelionę iš anksto. Taip galėsite pasirinkti iš plataus viešbučių bei skrydžių asortimento ir susiplanuoti kelionę pagal savo poreikius“, – rekomendacijomis dalinosi V. Kacucevičienė.

Puikiai išvystyta turizmo infrastruktūra yra Tenerifės stiprybė. Platus apgyvendinimo vietų, pramogų, kokybiško maisto, lankytinų objektų pasirinkimas traukia keliautojus. Čia beveik visur galima rasti ilgas, tvarkingas promenadas su vaizdais į vandenyną, o geros būklės keliai neleidžia užstrigti kamščiuose, tad itin patogu keliauti po visą salą. Daugelis viešbučių po pandemijos atsinaujino ir keliautojams siūlo itin komfortišką aplinką bei smagią ispanišką atmosferą.

Be to, vienas salos išskirtinumų yra aktyviai diegiami įvairūs tvarumo sprendimai. Pavyzdžiui, daugelyje viešbučių dingsta plastikas, kuris yra keičiamas į stiklą. Taip pat tiesiami nauji keliai, plečiamas dviračių takų tinklas, atsiranda vis daugiau ėjimo trasų. Atsinaujinti žada ir įvairūs kultūriniai objektai, pavyzdžiui, Tenerife Espacio de las Artes meno centras ir kiti.

Kelionių šou „Metam monetą“ žiūrovus kviečia pasinerti į neįtikėtiną nuotykį, kuriame Leo ir Bružas įrodo, jog kelionės yra nuostabi patirtis esant bet kokioms galimybėms. Visai nesvarbu, ar gali keliauti visai savęs nevaržydamas, ar, priešingai, turi labai ribotą biudžetą – patirti ir atrasti gali kiekvienas.

Kuris kelionėje bus savęs nevaržantis turtuolis, o kuris turės keliauti smarkiai susiveržęs diržus – paaiškėja kiekvienoje kelionėje, kai vedėjai atvykę į naują šalį meta monetą.

Kelionių šou „Metam monetą“ yra kuriamas pagal pasaulyje puikiai žinomą, ukrainiečių sukurtą kelionių laidos formatą „Oryol i Reshka“. Šiemet kelionės vyksta su didžiausiu kelionių organizatoriumi Baltijos šalyse „Novaturu“.

Kelionių šou „Metam monetą“ – sekmadieniais, 19.30 val. tik per TV3!

spot_img

Startuoja socialinė iniciatyva portalų klonams naikinti: gyventojai raginami pranešti apie įtartinus atvejus

Penktadienį Lietuvoje startuoja pirmoji socialinė iniciatyva skaitmeninės žiniasklaidos rinkoje, kuria siekiama fiksuoti socialinių tinklų erdvėje atsirandančius portalų klonus ir jų veiklą užkardyti. Bendradarbiavimą projekte vykdantys Interneto žiniasklaidos asociacija (IŽA) ir Nacionalinis kibernetinio saugumo centras...

Šaldytuvas – pilnas, o išlaidų jokių: „Iki“ pirkėjams išdalins net 31 maisto neišsenkantį šaldytuvą

Ar norėtumėte, kad šviežių produktų šaldytuve ištisus metus netrūktų tam neišleidžiant nė euro? Tai netrukus virs realybe: prekybos tinklas „Iki“ skelbia gimtadienio žaidimą, kurio staigmena – net 31 „magiškas“ šaldytuvas pirkėjams su 3000 eurų...

M. Navickienė: pensijos 2024 metais išaugs 12 proc., taip pat toliau sieksime jas priartinti...

Anot Socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės, vidutinė senatvės pensija Lietuvoje 2024 metais augs 66 eurais ir sieks 605 eurus, o turintiems būtinąjį stažą – 70 eurų ir sieks 644 eurus. Anot ministrės,...

Nuo šiendien „Regitra“ išduos naujo dizaino transporto priemonių numerio ženklus su Vyčiu

Nuo spalio pradžios VĮ „Regitra“ pradės išduoti naujo dizaino transporto priemonių registracijos numerio ženklus su Lietuvos valstybės herbu – Vyčiu. Kaip pažymima pranešime žiniasklaidai, visi anksčiau išduoti transporto priemonių numerio ženklai liks galioti, jų...

Pacientei už poliklinikoje netinkamai suteiktas paslaugas turės būti atlyginta 20 tūkst. eurų neturtinė žala

Lietuvos apeliacinis teismas panaikino pirmosios instancijos teismo sprendimą, kuriuo atmestas Centro poliklinikos pacientės ieškinys dėl žalos sveikatai atlyginimo, ir ieškovei priteisė 20 tūkst. eurų neturtinei žalai atlyginti. Apeliacinis teismas nurodo, kad pacientė kreipėsi į Centro...

Per savaitę šalies keliuose užregistruoti 452 eismo įvykiai, žuvo vienas žmogus

Per savaitę, rugsėjo 22–28 d.,, pirminiais duomenimis, šalies keliuose įvyko 81 eismo įvykis, kuriuose nukentėjo žmonės: žuvo 1, 92 buvo sužeisti, praneša policija. Teisėsaugos duomenimis, rugsėjo 23 d., šeštadienį fiksuotas eismo įvykis, kurio metu žuvo...

Gali nelikti prievolės per šventes kelti valstybės vėliavą prie namų, jei ten nuolat negyveni

Vilnius, rugsėjo 30 d. (ELTA). Pernai Seimo pritarimo pateikimo stadijoje sulaukęs siūlymas švenčių dienomis leisti gyventojams nekelti valstybės vėliavos prie namų, kuriuose nuolat negyvenama, toliau skinasi kelią parlamente.   Šią savaitę Seimo nariai vienbalsiai po svarstymo,...

2024 m. „Sodros“ biudžeto projektas: pajamos sieks 7,64 mlrd. eurų

Informacinėje teisės aktų sistemoje įregistruotas Valstybinio socialinio draudimo fondo 2024 metų biudžeto projektas. Kitais metais planuojama, kad „Sodros“ pajamos bus 7,64 mlrd. eurų, t. y. 8,2 proc. (579,5 mln. eurų) didesnės nei laukiama 2023...

Horoskopai spalio 1 dienai

AVINASNeplanuotas brangus pirkinys gali pasirodyti labai vykęs sprendimas, bet verčiau nepasiduokite pagundai. Nesileiskite įkalbamas, galvokite savo galva. Kur jūsų pinigai, ten turi būti ir jūsų sprendimas. Kartais atsisakymas kuo nors dalytis visai priimtinas ir...

Kaip sutaupyti gaminant maistą ant kaitlentės? Kelios klaidos sąskaitas gerokai padidina

Rudenėjant maisto gamyba nuo grilio vėl grįžta į namus. Ant kaitlentės vis dažniau atsiduria troškiniai, sriubos, pradeda virti obuolienės. Kaip pasirūpinti, kad dėl to neišaugtų elektros energijos sąskaitos? Prekybos tinklo „Iki“ kulinarijos technologė Gailė...

7 daržovės, kurių geriau nedėkite į šaldytuvą – ten jos suges greičiau

Ką tik apsirūpinote daržovių atsargomis? Pirmasis dažno instinktas grįžus namo – sudėti jas į šaldytuvą, daržovėms skirtą stalčių. Tačiau „Iki“ daržovių ir vaisių skyriaus darbuotoja Jolanta Sabaitienė įspėja, kad kai kurios gėrybės negali pakęsti...

Gydytojas Valerijus Morozovas atskleidžia: kodėl reikalingi arba nereikalingi maisto papildai?

Anot mokslininkų, imuninė organizmo apsauga yra sudėtingas procesas, priklausantis nuo įvairių veiksnių, tačiau, daugelio įsivaizdavimui, jį sustiprinti galėtų vien tik papildai. Rudenį vaistinėse vis prašoma „ko nors imunitetui“ arba savarankiškai įsigyjama papildų, kurių ne...

V. Sinkevičius apie Baltijos jūroje palaidotus sprogmenis: situacija grėsminga

Pasibaigus konferencijai „Mano Baltija“, jos sumanytojas už aplinką, vandenynus ir žuvininkystę atsakingas Europos Komisijos (EK) narys Virginijus Sinkevičius įvardija esminius renginio metu priimtus įsipareigojimus Baltijos jūros būklei gerinti. Jis taip pat pabrėžia, kad konferencijoje...

Jei saugote savo širdį ir kraujagysles, rinkitės liesiausias kiaulienos dalis: toks troškinys patiks visai...

Jei per vasaros karščius pietums ir vakarienei dažnai rinkdavomės lengvas salotas, vėstant orams taip ir traukia aromatingi mėsos troškiniai, kurių kvapas iškart pasklinda po visus namus. Nebrangi ir populiari kiauliena tinkama greitai paruošiamiems pietums...

„Iki“ pataria: spaudžiate morkų sultis? Neišmeskite tarkių – 3 idėjos, ką skanaus iš jų...

Pigios, skanios, maloniai traškančios ir puikiai tinkančios tiek garnyrams, tiek desertams – morkos puikuojasi tarp mėgstamiausių lietuvių daržovių. Dažnas mėgsta savo organizmą palepinti ir morkų sultimis, po kurių likę tarkiai paprastai keliauja į šiukšliadėžę....

Klaipėdos miestas didina finansavimą negalią turintiems žmonėms

Klaipėdos miesto savivaldybės taryba pritarė siūlymui didinti skiriamą finansavimą negalią turintiems žmonėms socialinės reabilitacijos bendruomenėje. Pasak savivaldybės, taip siekiama padėti šiems žmonėms gyventi savarankiškai, dalyvauti darbo rinkoje ar kitoje užimtumo veikloje. „Siūlymas gimė bendraujant su...

Socialiniuose tinkluose išpopuliarėjo sveikas ir nebrangus receptas – pasinaudokite ypač skanių ir greitų kiaušinių...

Jau kurį laiką socialiniuose tinkluose neslūgsta milžiniškas susidomėjimas keptų kiaušinių su feta receptu, kuris pateisina įvairiausius lūkesčius: pigu, greita, paprasta ir be galo skanu. Šiam netradiciniam įprastų pusryčių variantui reikės vos kelių produktų, iš...

Partiniuose reitinguose štilis: socialdemokratai išlieka patraukliausiu pasirinkimu Seimo rinkimams

Jei Seimo rinkimai vyktų artimiausią sekmadienį, didžiausią tikimybę juos laimėti toliau turi opozicinė Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP). Tai rodo „Lietuvos ryto“ užsakymu rugsėjo 14–23 dienomis atlikta bendrovės „Vilmorus“ apklausa. Naujausių apklausų duomenimis, už LSDP balsuotų...

ORAI: Temperatūra kris žemyn beveik 10 laipsnių

Šiandien Lietuvoje daugelyje rajonų trumpas lietus. Vėjas vakarinių krypčių, 9–14 m/s, pajūryje gūsiai 15–17 m/s. Aukščiausia temperatūra 16–20 laipsnių šilumos. Sekmadienio naktį vietomis, dieną daug kur trumpai palis. Vėjas vakarinių krypčių, 7–12 m/s, pajūryje gūsiai...

Horoskopai rugsėjo 30 dienai

AVINASKai visos priemonės jau išbandytos ir nepadėjo, gali išgelbėti paprasčiausias užsispyrimas. Kiek galite laikykitės laiko ir praktikos patikrintų veiklos metodų. Šiandien netinkamas metas eksperimentuoti. JAUTISKodėl taip negatyviai mąstote? Šiuo metu tikitės tik blogiausio ir tikrai...

Netaisyklinga laikysena, nusilpę raumenys bei viršsvoris – pasyvaus gyvenimo būdo pasekmės: kaip jas taisyti...

Pamažu vėstant orams, dauguma grįžtame prie senų įpročių – sėslesnio laisvalaikio ir tingių vakarų priešais ekraną, žiūrint mėgstamus serialus. Dažni vasaros bičiuliai riedučiai, tinklinio kamuoliai bei dviračiai lieka dulkėti sandėliukuose, o pažadai reguliariai lankytis...

Su seksualinio smurto aukomis dirbantys specialistai susivienijo – kuriamas Nacionalinis informacijos apie seksualinį smurtą...

Smurtas vis dar išlieka viena opiausių mūsų visuomenės problemų. Lietuvoje egzistuoja labai daug ir įvairių smurto rūšių. Viena jų – seksualinė prievarta. Su nukentėjusiais nuo seksualinio smurto daugelį metų dirbančios nevyriausybinės organizacijos bei jų...
spot_img
spot_img

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS