Kauno rajone sunkvežimis įvažiavo į kelininkų automobilius

Ar jau skaitėte?

Kauno rajone sunkvežimis įvažiavo į kelininkų automobilius.

- Reklama -

Pirminiais duomenimis, prispaustų žmonių nėra. Kol kas nežinoma, ar yra nukentėjusiųjų per avariją.

Avarijos vieta. Nuotrauka iš „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ / Astos S.
Avarijos vieta.
Nuotrauka iš „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ / Astos S.

Pranešimas apie nelaimę buvo gautas penktadienį, po vidurdienio.

12.19 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Babtų seniūnijoje, Šašių kaime, Dirvinių gatvėje, sunkvežimis įvažiavo į kelininkų automobilius, gali būti prispaustų žmonių.

Į įvykio vietą išsiųstos Kauno miesto bei rajono priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Įvykio vietoje dirba ugniagesiai, policija, medikai.

- Reklama -

Ingrida Steniulienė (ELTA)

Daugiau informacijos apie nelaimes ir kriminalinius nusikaltimus Lietuvoje – portale 112info.lt 

spot_img
[td_block_12 limit="2" offset="1" m11f_title_font_family="374"]
[td_block_12 limit="20" offset="3" m11f_title_font_family="374"]
spot_img
spot_img

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS