Į Šiaulių ligoninę pristatyta alkoholiu apsinuodijusi nepilnametė

Ar jau skaitėte?

Šeštadienio rytą į Šiaulių ligoninę buvo paguldyta galimai alkoholiu apsinuodijusi paauglė.

- Reklama -

Kaip pranešė Policijos departamentas, 2008 metais gimusi mergina dėl apsinuodijimo į ligoninę buvo pristatyta ir paguldyta apie 10 val. ryto.

Įvykio aplinkybes aiškinasi policija.

ELTA Logo

 

Kriminalai Lietuvoje: naujausios kriminalinės naujienos

spot_img
[td_block_12 limit="2" offset="1" m11f_title_font_family="374"]
[td_block_12 limit="20" offset="3" m11f_title_font_family="374"]
spot_img
spot_img

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS