11.9 C
Kretinga
4 spalio Antradienis
spot_img
spot_img

Gimnazijų problemos ir lūkesčiai buvo svarbūs

Must read

gimnazijosKretingos Jurgio Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje įvyko Lietuvos gimnazijų asociacijos tarybos išvažiuojamasis posėdis , į kurį buvo pakviesti Klaipėdos apskrities gimnazijų vadovai, dalyvavo Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo organizavimo skyriaus vyriausioji specialistė Salomėja Gongapševienė. Pasveikinti dalyvių atvyko Kretingos rajono meras Juozas Mažeika, vicemeras Vytautas Ročys, savivaldybės Administracijos direktorius Virginijus Domarkas, Švietimo skyriaus vedėjas Antanas Sungaila, jo pavaduotoja Daiva Tranizienė.

Posėdžio dalyvius eilėmis ir daina pasveikino Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos mokiniai. LGA tarybos narė, Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos direktorė Biruta Mikienė skaitė pranešimą „Gimnazijų problemos ir lūkesčiai“, vyko darbas grupėse, buvo išsakyta daug gerų minčių, pasiūlymų. Gimnazijų asociacija – tai organizacija, kuri aktyviai reiškia poziciją švietimo klausimais, remia savo narius ir rūpinasi jų profesiniu tobulėjimu, bendradarbiauja su įvairiais socialiniais partneriais, efektyviai panaudoja narių potencialą ir sudaro galimybes jiems realizuoti savo idėjas, plečia savo veiklos sritis, turi stabilų finansinį pagrindą. Klaipėdos apskrityje asociacijai priklauso 29 gimnazijos: Klaipėdos mieste – 14, Klaipėdos rajone – 3, Šilutės mieste – 2, Šilutės rajone – 2, Skuodo mieste – 1, Skuodo rajone – 2, Kretingos mieste – 2, Kretingos rajone – 2, Palangos mieste – 1.

Po rimto darbo išvažiuojamojo posėdžio dalyviams buvo surengta ekskursija į Kretingos Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčią. Brolis Antanas išsamiai papasakojo jos istoriją, aprodė požemius.

Apskrities gimnazijų vadovai išvyko į savo mokyklas , o LGA tarybos nariai grįžo į Jurgio Pabrėžos universitetinę gimnaziją ir tęsė tarybos posėdį, analizavo darbo grupėse išsakytas mintis.

„Švyturio“ info

- Advertisement -spot_img

More articles

spot_img

Latest article