Eismo sąlygas sunkina snygis, pustymas ir pūga

Žemesnio slėgio laukas pildys sniego atsargas, o sustiprėjęs žvarbus šiaurės rytų vėjas kels pustymą, kai kur ir pūgą.

Nuotrauka Alesia Kazantceva iš Unsplash.

Šiandien Lietuvoje bus debesuota. Snigs, daug kur pustys, pirmoje dienos pusėje vietomis pūga. Vėjas šiaurės rytų, 8–13 m/s. Aukščiausia temperatūra 7–11 laipsnių šalčio.

Vasario 10-os naktį daug kur, dieną vietomis truputį pasnigs. Kai kur pustys. Šiaurės rytų vėjas rims. Temperatūra naktį 12–17, dieną 8–13 laipsnių šalčio.

Eismo sąlygas sunkina snygis, pustymas ir pūga

Didžiojoje šalies dalyje sudėtingos eismo sąlygos dėl besitęsiančio snygio, pustymo ir pūgos. Kiek geresnės eismo sąlygos tik šiauriniuose šalies rajonuose dėl vėliau prasidėjusio snygio. Pagrindinių kelių dangos su puraus ar prispausto sniego provėžomis, slidžios, vietomis padengtos puraus sniego sluoksniu iki 10 cm. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai padengti prispausto ar puraus sniego sluoksniu nuo 15 iki 20 cm, yra ir apledėjusių kelių ruožų. Vilkaviškio rajone yra neišvažiuojamų kelių. Apsnigtus ir slidžius kelių ruožus valo ir barsto AB „Kelių priežiūra“, tačiau vairuotojų prašome būti atidžius ir neskubėti bei pasirinkti esamai kelio dangos būklei tinkamą greitį ir jo neviršyti.

Oro temperatūra nuo 7 iki 11 laipsnių šalčio.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną beveik visoje šalyje snigs, daug kur pustys, pirmoje dienos pusėje vietomis kils pūga. Pūs apysmarkis šiaurės rytų vėjas. Aukščiausia oro temperatūra nuo 7 iki 12 laipsnių šalčio.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos ir VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos informacija

Ankstesnis straipsnisHoroskopai vasario 9 dienai
Kitas straipsnisVasario 9-oji, antradienis, Tarptautinė odontologų diena