Bateliai nestandartinės kojos savininkei: kaip rasti tinkamus?

0
187

Daugeliui aukštakulniai bateliais asocijuojasi su šventėmis, su labai grakščia eisena ir daugelis moterų tikina, kad skoninga avalynė gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi. Tiesa, jeigu moters koja yra plati arba ilga, tikėtina, kas rasti jai tinkama avalynę bus sunku, o turėti bent vienus aukštakulnius spintoje – norisi.

Turinčioms nestandartinę koją pirmiausia siūlome apsilankyti čia: https://www.miestomada.lt/147-aukstakulniai-bateliai. Prekybos vietoje esti ne tik daugelio skirtingų stilių, tačiau ir įvairiausių dydžių bateliais, kurie papuoš jūsų koją, dar svarbiau – papuoš visą jūsų kūną bei suteiks jums daugiau pasitikėjimo savimi.

Mano koja – labai siaura

Siaura koja tikrai nėra didelė problema, kadangi daugelis aukštakulnių gaminami būtent siauresnio tipo kojai. Tiesa, jeigu koja labai siaura – gali tekti skirti laiko paieškoms. Pirmiausia nepamirškite, kad labai siaura koja vizualiai dažniausiai atrodo ilgesnė, tad jeigu nešiojate didesnį nei 38 dydį – tokiu atveju mūsų tikslas yra vizualiai sumažinti pėdą. Tam labai puikiai įvairūs raštai.

Taip pat rinkitės tokius aukštakulnius, kurių galas yra laužtas, tačiau ne smailus. Smailūs bateliai vizualiai kojai suteikia daugiau ilgumo, tad tokius turėtų rinktis tos, kurios turi trumpas pėdas ir nori, kad jos vizualiai atrodytų ilgesnės. Taip pat vizualiai pėda atrodys platesnė ir tokiu atveju, jeigu pasirinksite tamsesnių atspalvių aukštakulnius.

Koja – labai plati

Štai moterims, kurios pėda yra labai plati – rasti tinkamus aukštakulnius yra sudėtingiau. Dažniausiai su kitokio pobūdžio avalyne yra viskas gerai, tačiau būtent aukštakulniai kelia daugiausia keblumų.

Vėlgi, susipažindama su matmenimis, kurie yra pateikiami greta nuotraukų internete, taip pat nepamirškite, kad tam tikri akcentai suteikia kojai daugiau manevringumo. Šiuo atveju vizualiai koja atrodys kur kas lieknesnė tuomet, jeigu pasirinksite šviesesnio tipo aukštakulnius. Taip pat labai puikiai tinka tokie, kurie yra dekoruoti vertikaliomis linijomis, kurios eina link kojų pirštukų. Galiausiai, tinka prailginto stiliaus aukštakulniai, puikiai atrodo su smailu galu. Tačiau jeigu koja yra didelė – rezultatas dažniausiai nebūna tenkinantys, kadangi pėda atrodo pernelyg ilga.

Koja – labai didelė

Dažniausiai aukštos moterys skundžiasi, kad jų pėda yra labai ilga ir labai plati. Tuomet dažniausiai aukštakulniai neatrodo gražiai. Žinoma, nereiškia, kad negalima dėvėti batų su pakulne. Galima, tačiau tokiu tipo pėdą turinčios moterys turėtų rinktis batelius, kurie yra su platforma, o ne špilkomis. Tokiu atveju pavyks vizualiai palaikyti balansą. Taip pat apvalesnių formų moterys turėtų rinktis platforminius batelius, o ne špilkinius. Vėlgi, dėl proporcijų, kurios tokiu atveju atrodys kur kas gražiau.

Patogumas – nr. 1

Nepriklausomai nuo to, kokia yra jūsų koja – tikime, kad pavyks rasti tobulai jums tinkamus batelius. Atrodyti elegantiškai yra gana paprasta. Svarbiausia – tinkama avalynė, kuri dažnai tampa pačiu svarbiausiu stiliaus akcentu.