Puošiasi Pastauninko parkas

Aistas MENDEIKA |

Savivaldybės vadovai bei specialistai, apsilankę tvarkomame Pastauninko parke, padarytais darbais liko patenkinti. Tačiau turėjo ir šiek tiek pastabų parką tvarkiusiems darbininkams.

Pasak savivaldybės Administracijos direktoriaus Virginijaus Domarko, artimiausiu metu reikės susitikti su rangovais ir tartis, kad pastebėtos klaidos būtų ištaisytos. Tačiau iš esmės pirmojo etapo darbai padaryti pakankamai gerai.

„Antrajam etapui gauta 62 tūkst. litų papildomų lėšų. Mėginsime rekonstruoti takus, kurie dabar yra užkloti plytelėmis ir jau susmegę“, – sakė direktorius. Tačiau sutvarkyti visus takus vis dėlto nepavyks, nes pinigų tam yra per mažai.

Administracijos direktorius teigė, jog labai didelį nerimą kelia laiptai prie Jurgio Pabrėžos gimnazijos, kuriuos bus mėginama rekonstruoti. Šiuos darbus tikimasi finansuoti projektą įgyvendinant sutaupytomis lėšomis. Tačiau, jei jų nebus, anot V. Domarko, teks kreiptis į miesto seniūną, kad laiptai būtų sutvarkyti keliams prižiūrėti skirtomis lėšomis. Miesto seniūnijai šiemet keliams prižiūrėti numatoma skirti apie 500-600 tūkst. litų.

„Gaila pinigų, todėl stengiamės nors ir po truputį, bet darbą padaryti iki galo. Suremontuoti laiptai prie Kultūros centro, tiltelis, pats takas. Netrukus turėtų atsirasti ir jo apšvietimas“, – sakė V. Domarkas.

Vėliau planuojama įgyvendinti ir Pastauninko parko sutvarkymo projekto trečiąjį etapą. Savo išvaizdą pakeis teritorija, esanti šalia vasaros estrados, taip pat ir pati estrada. Pasak Administracijos direktoriaus, ketinama ją pritaikyti ne tik vasaros, bet ir žiemos renginiams. „Galbūt pavyks padaryti taip, kad žiemą joje atsirastų čiuožykla“, – sakė jis.

Metalo turėklai