Miške rastas savižudis?

0
269

Laima STONKUVIENĖ |

Sekmadienį Kretingos policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Daubėnų kaimo teritorijoje esančiame Darbėnų miške rastas negyvas vyras. Šiandien jau žinoma, jog tai – 66-erių kretingiškis Vladimiras Ušeninas.

„Apie miške rastą ant žemės gulintį negyvą žmogų pranešė Daubėnų sodų gyventojai. Vyro kūnas toje vietoje galėjo išbūti apie savaitę – kišenėje radome parduotuvės čekį su vasario 15-osios data, – „Švyturiui“ sakė rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Nerijus Japertas. – Prie velionio kūno radome keturis butelius degtinės, virvę, priešmirtinį laišką. Dėl to galima prieiti prie išvados, jog jis į mišką atvažiavo ketindamas nusižudyti. Trys buteliai buvo tušti, greičiausiai jis degtinę išgėrė ir sušalo. Tikslią mirties priežastį nustatys teismo ekspertai. Ieškome ir atsakymo į klausimą, ko, suplanavus gyvenimą baigti savižudybe, važiuoti iš Kretingos į Darbėnų miškus?“.

V. Ušeninas nuolatinės gyvenamosios vietos neturėjo. Prieš dvejus metus jis grįžo iš įkalinimo įstaigos, kur atliko bausmę už žmogžudystę.

Darbėnuose didelio sujudimo dėl miške rasto negyvo žmogaus nebuvo. „Gyventojus, žinoma, sukrėtė ši žinia, miestelyje apie tai buvo kalbama. Tačiau minčių, kad tai gali būti darbėniškis, nekilo, nes nėra nė vieno vietos žmogaus, kurio artimieji būtų pasigedę. Mįslė visiems, kaip tas vyras atsidūrė Darbėnų miške, ką čia veikė“, – pasakojo Darbėnų seniūnas Edvardas Stalmokas.

Anot jo, panašus įvykis seniūnijoje buvo prieš gerą dešimtmetį. Tada Darbėnų pakraštyje esančiame miške buvo rastas negyvas vietos gyventojas, mėgęs išgerti.