Keliaujate į Larnaką? Svarbiausia informacija – apačioje

Larnaka yra nuostabaus grožio miestas Kipre, kuris dažnai vadinamas rojumi žemėje. Jeigu jus domina paplūdimiai, kurie niekada nesibaigia, geras oras, saulė ir tuo pačiu plačios šypsenos – tokiu atveju šis miestelis yra geriausias pasirinkimas.

Larnaka tikrai turi kažką įspūdingo, savito bei gražaus, o kad atostogos prasidėtų kokybiškai – pateiksime svarbiausia informaciją, kurią turi žinoti kiekvienas čia keliaujantis.

· Pirmiausia – pakliūti čia yra labai paprasta. Nereikia jokių vizų – tik asmens dokumento, kuris įrodo, kad esate ES piliečiai. Jeigu seksite informaciją – tikrai pamatysite skrydžius, kurie tiesiai iš Lietuvos skrenda Jums tinkamu metu ir už patrauklią kainą.

· Apgyvendinimo vietų pasiūla Larnakoje tikrai labai plati, kadangi tai yra būtent turistams pritaikytas miestas. Ką mes galime Jums pasiūlyti? Ypač verti dėmesio yra: Golden Bay Beach Hotel, Tsialis Hotel Apartments, Larco ir kiti. Pasirinkimas tikrai labai platus. Nuo ekonomiškų variantų, kurie kainuoja pigiau, tačiau ir aptarnavimas dažniausiai paprastesnis, iki labai įmantrių, kurie dažniausiai patinka norintiems prabangos bei kažko unikalaus. Žinoma, kuo daugiau tikitės – tuo daugiau ir teks mokėti. Visgi, juk atostogų metu verta tikėtis geriausio, tiesa?

· Ieškokite ne tik tinkamos vietos nakvynei, tačiau taip pat ir vakarienei. Jeigu dienos metu dažniausiai perkamas maistas, tai vakarais rekomenduojamas mėgavimasis patiekalais restorane. Kur geriausia pavalgyti? Puikios vietos yra: Aquarium Bar Café, Grada Tavern, Art Cafe bei daugelis kitų. Svarbiausia yra valgyti ne tik greitą maistą, tačiau būtent vietinių siūlomus patiekalus, kurie Jūsų gomuriui paliks tik geriausias emocijas.

· Kelionėms geras pasirinkimas yra viešasis transportas, kuris pritaikytas turistų poreikiams. Vienas bilietas kainuoja 1,50 eurų, tad geriausia peržiūrėti kelionių bilietų pasiūlymus ir rinktis pigesnes alternatyvas.

Vietiniai žmonės tikrai labai draugiški, kadangi turistai yra pagrindinis jų pragyvenimo šaltinis. Tad jeigu kažko nerandate, kažkas Jums yra neaišku – visada galite klausti, kadangi atsakymai bus suteikti gana greitai ir svarbiausia – informatyvūs.

Vietoje už paslaugas bei prekes galima atsiskaityti eurais, tad tai padeda ne tik sutaupyti daug laiko, tačiau ir išvengti infliacijos.