Iš „kolchozo“ ketina išsikelti

  0
  288

  lytagraLaima STONKUVIENĖ |

  Rajono ūkininkai pasipiktinę žemės ūkio technika, kitomis žemdirbiams reikalingomis medžiagomis prekiaujančios bendrovės rodoma nepagarba ne tik pirkėjams, bet ir darbuotojams. Anot ūkininkų, norintieji ko nors nusipirkti bendrovės parduotuvėje į ją automobiliu turi plaukte plaukti, o pardavėjai dirba antisanitarinėmis sąlygomis.

  „Kiemas, kuriuo tenka važiuoti į „Lytagros“ parduotuvę, nusėtas duobėmis, kurios pilnos vandens. Tenka „ropoti“ vėžlio žingsniu, kitaip automobilio remontas – garantuotas, – kalbėjo pašnekovas. – Parduotuvėje tamsoka, reikalingos prekės reikia ieškoti vos ne su žiburiu. Darbuotojai apskritai nelaikomi žmonėmis – jie ne tik dirba šaltyje, bet ir neturi vandens, o atlikti gamtinių reikalų eina į lauke stovinčią vėjo perpučiamą „būdelę“. Toks požiūris į klientus ir darbuotojus tikrai stebina“.

  Bendrovės Kretingos filialo vadovas Vincas Petrauskas „Švyturiui“ sakė, kad ūkininkams ir darbuotojams dar metus reikės pakentėti. „Nei kelio, nei patalpų neremontuosime, nes iš čia ketiname išsikelti į naują vietą. Netoliese yra nupirktas daugiau nei vieno hektaro sklypas, jau parengtas ir patvirtintas planas, paskelbtas konkursas statybos darbų rangovams parinkti. Mums rūpi ir klientai, ir darbuotojai, tačiau dabar yra kaip yra. Gyvename „kolchoze“ – tarybiniais laikais statytame pastate yra įsikūrusios 9 įstaigos. Ne viena iš jų vos išgyvena, tad apie prisidėjimą kad ir prie, pavyzdžiui, kelio tvarkymo, negali būti nė kalbos. Buvo priimtas sprendimas turėti savo pastatą“, – kalbėjo V. Petrauskas.

  Anot jo, jeigu viskas gerai seksis, bus palankūs orai, ūkininkus, kitus savo klientus į įkurtuves bendrovė pakvies kitų metų pabaigoje.

  Įrankių nuoma Vilniuje