Gėlių pristatymas – būdas skleisti laimę

  0
  322

  geliu-pristatymasJau daugelį amžių įvairūs mąstytojai svarsto, kas yra laimė, kaip ją apibūdinti, kokiu būdu ją patirti ir išlaikyti kuo ilgesnį laiką. Idėjų bei minčių būta įvairių, tačiau vieną dieną prancūzų filosofas ir rašytojas D. Didro pasakė, kad laimė kai duodi ir nereikalauji nieko atgal, tiksliau: „Laimingiausias yra tas, kuris suteikia laimę kitiems.“ Galima ginčytis su šiuo visame pasaulyje žinomu mąstytoju, tačiau prisiminkite akimirkas, kuomet nudžiuginot kitą žmogų miela ir netikėta staigmena. Ar jo šypsena sušildė Jūsų širdį? O galbūt šis netikėtas siurprizas Jums sukėlė tiek pat laimės, kiek ir gavėjui? Taip, proga ar be progos dovanotos dovanos gali sukelti nepamirštamą džiaugsmą. Tačiau, ką dovanoti? Gėlių pristatymas bet kokia proga, sukuria teigiamas emocijas ir išsklaido kasdienybės rūpesčius, tad visada rekomenduojame artimus žmones: mylimąsias, mamas ar drauges, džiuginti gėlėmis. Be to, jau seniai įrodyta, kad gėlių kvapas, išvaizda ir spalvos veikia mūsų jausmus, nuotaiką bei savijautą. Tad galima kelti hipotezę, jog gėlės, tai galingas ginklas prieš liūdesį ar net depresiją, kuri dažnai laikoma didele XXI-ojo amžiaus problema.

  Gyvenate užsienyje? Tai nesutrukdys pasveikinti artimuosius

  Taigi skubančiame ir lekiančiame XXI-ajame amžiuje gėlių pristatymas tampa itin populiaria paslauga, leidžiančia stebinti bei džiuginti net toliausiai gyvenančius artimuosius jų gimimo dienos ar kitos šventės proga, ši paslauga suteikia galimybę artimuosius sveikinti net be progos! Tad, jei negalite pats padovanoti gėlių, nes esate komandiruotėje, išvykęs atostogų arba tiesiog gyvenate už Lietuvos ribų, prisiminkite, jog visuomet galite užsakyti puokštę internetu arba telefonu ir nusiųsti ją mielam bei svarbiam žmogui: mylimajai, mamai, močiutei, draugei ar tetai ir kitiems. O svarbiausia, kad gėles Jūsų artimieji gaus tą pačią dieną. Garantuojame,  tokia dovana džiaugsis ne tik tas, kuris gavo netikėtą staigmeną, tačiau ir Jūs. Nes skleisti šilumą (gėlių pavidalu) – gera.

  Kokias gėles dovanoti?

  Jei nutarėte artimą žmogų nudžiuginti gėlėmis, kurios bus pristatytos į namus, į darbovietę, ligoninę, restoraną ar kitą nurodytą vietą, Jūs turbūt susidūrėte ir su klausimu: „Kokias gėles dovanoti?“ Raudonos rožės, žinoma, populiariausias variantas, ypač, jei jas dovanojate mylimam žmogui, tačiau, mes rekomenduojame eksperimentuoti ir stebinti. Rinkitės įvairių spalvų rožes, maišykite jas tarpusavyje ir išgaukite ypatingus sprendimus. Jei norite, ko nors įdomesnio, rinkitės saulėgrąžas, tulpes arba narcizus. Visai nieko nenutuokiate apie gėles? Tokiu atveju pasitarkite su specialistu – floristu, kuris pasistengs, jog gėlių pristatymas Jūsų artimam žmogui taptų ypatingu momentu.

  Vadinasi, gėlės šildo, džiugina bei veja šalin liūdesį, būtent todėl verta jomis dalintis. Beje, svarbu paminėti, kad kartą rusų rašytojas F. Dostojevskis yra pasakęs „Grožis išgelbės pasaulį“. O juk gėlės – tikrų tikriausias grožis, kuris gali tapti dienos, o galbūt net savaitės didžiausiu džiaugsmu – ir Jums, ir gavėjui.